Kupisz Fiata przez całą dobę – „Noc Cudów”

Fiat, 500
Fiat 500 - oficjalna premiera.
Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 52 700 PLN
Dostępne nadwozia: hatchback-5
SPRAWDŹ OFERTY

Oznacza to, że w tych dniach salony będą czynne przez całą dobę, a klienci będą mogli skorzystać z niezwykłej oferty: kredytu "0% przez 6 lat bez wpłaty własnej" na nowe samochody Fiata. Oferta ta, przygotowana wspólnie z Fiat Bank Polska, umożliwia zatem klientowi "wyjechanie" z salonu nowym Fiatem bez angażowania w zakup własnych środków, jednocześnie umożliwiając spłatę kredytu przez 6 lat bez naliczanych odsetek.

Skorzystanie z kredytu "6 lat 0%" możliwe będzie tylko w dniach 19 i 20 czerwca w salonach Fiata w Polsce i dotyczy wybranych modeli Fiata, będących na "stanie" dealerów Fiat Auto Poland. 

Warto przypomnieć, że podczas "Nocy Cudów" obchodzonej w salonach Fiata w 2008 r. podczas 24 godzin obwiązywania promocji, nabywców znalazło ponad 1000 nowych Fiatów.

Podczas Nocy Cudów w salonach Fiata, alternatywnie do kredytu "6 lat 0%", klienci mogą skorzystać z oferty promocyjnej Eko-Rabaty Fiata. Dzięki promocji Eko-Rabaty, FIAT oferuje Klientom potrójne, a nawet, jak w przypadku Fiata Panda cztery razy wyższe rabaty w stosunku do promocji powszechnych.

Rabaty sięgają do 15 000 zł w przypadku modelu Croma. Modele Fiata: Bravo, Linea i Sedici objęte są Eko-Rabatem w wysokości do 6 000 zł, natomiast modele Grande Punto, Doblo' i Qubo -rabatem w wysokości do 5 000 zł. Zakup Fiata Panda w promocji Eko-Rabat to zaś oszczędność do 3 000 zł.

Lista wszystkich salonów Fiata znajduje się na stronie www.fiat.pl

 

Zobacz także:
Zobacz również:
REKLAMA