Polityka prywatności - poznaj szczegóły » [ X ]
PODZIEL SIĘOCEŃ
5.0

Kuzaj za kierownicą Fabii S2000

Leszek Kuzaj Leszek Kuzaj

Poza Leszkiem Kuzajem, Skoda Auto Polska S.A. prowadziła rozmowy także z Michałem Kościuszką oraz Bryanem Bouffier'em - trzykrotnym już mistrzem Polski. "Wszystkie zespoły charakteryzował pełen profesjonalizm i szeroka, bardzo ciekawa oferta przeznaczona dla sponsorów. Ostatecznie jednak postawiliśmy na Leszka Kuzaja" -  powiedział Tomasz Piasny, kierownik zespołu PR Skoda Auto Polska S.A.

"Jestem niezmiernie szczęśliwy, że zostałem wybrany przez polskiego importera Skody do reprezentowania marki na rajdowych trasach w nadchodzącym sezonie sportowym. Skoda Fabia S2000, którą będę dysponował, to obecnie jeden z najlepszych samochodów w swojej klasie. Nasz program startów w 2010 roku obejmuje 8 rund rajdowych samochodowych mistrzostw Polski" - powiedział Leszek Kuzaj.

Leszek Kuzaj zasiądzie za kierownicą specjalnie przygotowanej Fabii S2000, nad którą czuwał będzie zespół ŠkodaCastrol Rally Team. Partnerem Kuzaja w zespole będzie Craig Parry - pilot, z którym kierowca jeździ już od 2 sezonów.

W zeszłorocznym sezonie krakowskiemu kierowcy "szło" trochę w kratkę. Czas pokaże czy za kierownicą nowego samochodu Leszek Kuzaj będzie osiągał lepsze rezultaty. Pierwszy start nowego teamu będzie miał miejsce podczas Rajdu Elmot, rozpoczynającego się 16 kwietnia w Świdnicy.

 

zobacz galerię

Zobacz także:
Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 43 590 PLN
Dostępne nadwozia: hatchback-5, kombi-5
SPRAWDŹ OFERTY

Komentarze

 
 

Wypełnij to pole:

  • avatar
    zgłoś
    O tym, że Skoda ma zamiar wziąć udział w samochodowych rajdowych mistrzostwach Polski wiadomo było nie od dziś. Pytanie pozostawało tylko jedno - kto zasiądzie za kierownicą tego auta? Dziś już wiemy.
    auto motor i sport, 2010-01-11 15:13:39
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij