[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
3.7

Łada Vesta SW i Vesta Cross - rosyjska ofensywa

Łada Vesta jest modelem doskonale znanym za naszą wschodnią granicą. Teraz do oferty dołącza wersja kombi, która trafi do Europy.

Łada Vesta Cross Łada Vesta Cross

Rosjanie korzystają z faktu, że Łada należy do koncernu Renault-Nissan. Bardzo udany debiut Łady Vesty musiał wejść w kolejny etap. Tak oto, do bestsellerowego sedana, dołącza teraz wersja kombi, a wraz z nią uterenowiona odmiana Cross.

Łada Vesta SW mierzy 4,40 metra długości, czyli jest na poziomie kompaktowego hatchbacka. Jej bagażnik pomieści solidne 480 litrów bagażu. Auto nie grzeszy solidnością wykonania, czy nowoczesnością rozwiązań i wyposażenia, ale też kosztuje stosunkowo niewiele.

Stylistyka Łady Vesty SW nie jest może wzorem dla innych, ale też nie można odebrać jej elegancji i charakteru. Wersja Cross ma dodatkowo montowane osłony podwozia z przodu i z tyłu, plastikowe nakładki na nadkolach oraz większy prześwit, mierzący nieco ponad 20 cm (dokładnie 20,3 cm, czyli o 2,5 cm więcej niż w SW).

Jeśli chodzi o silniki, w Rosji kombi Łady napędzają jednostki benzynowe. 1,6 litra o mocy 106 KM i 148 Nm momentu obrotowego oraz 1,8 litra o mocy 122 KM i 170 Nm. W Europie dostępny jest ten pierwszy silnik, znany z wcześniejszych modeli Renault.

REKLAMA

REKLAMA

Z tego co zapowiada producent, Łada Vesta SW oraz Cross mają być również niebawem dostępne na rynkach Słowacji i Niemiec, a później także w innych krajach, w tym w Polsce. Wszystko zależy od zainteresowania.

W Rosji cena Łady Vesty SW w przeliczeniu na złotówki to około 40 tys. złotych. Odmiana Cross jest o około 8 tys. złotych droższa. Nie znamy jeszcze cen europejskich, ale dla przykładu, Łada Vesta sedan kosztuje na Słowacji 9900 euro, a w Niemczech ponad 12 tys. euro.

W wyposażeniu sedana znajdziemy m.in. klimatyzację manualną, dwie poduszki powietrzne, elektrycznie sterowane szyby przednie, system multimedialny z nawigacją oraz kamerę cofania.

zobacz galerię

Zobacz także:
Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 41 000 PLN
Dostępne nadwozia: suv-3
SPRAWDŹ OFERTY

Komentarze

 (1)
ZOBACZ KOMENTARZE
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij