[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
5.0

Łada XRAY prosto z taśmy

W sieci pojawiły się pierwsze zdjęcia modelu XRAY. Auto powstało na bazie Dacii Sandero i będzie produkowane już od grudnia. 

Już od kilku miesięcy Łada zapowiadała ofensywę modelową. Rosyjski producent opublikował pierwsze zdjęcia całkowicie nowego modelu prosto z fabryki. Nowa Łada XRAY trafi do produkcji w połowie grudnia.

W porównaniu z wersjami koncepcyjnymi, które były prezentowane w 2013 i 2014 roku, wersja produkcyjna ma mocno zmienione światła oraz wygląd wnętrza. Na zdjęciach zaprezentowanych przez producenta widać jeszcze, że samochód nie jest w pełni gotowy.

REKLAMA

Auto powstaje na bazie Dacii Sandero. Bogatsze wersje wyposażeniowe będą oferowały system multimedialny, sterowanie radiem w kierownicy, automatyczną klimatyzację, elektrycznie sterowane lusterka.

Nie wiadomo jeszcze, jakie silniki pojawią się pod maską XRAY. Na razie jest mowa o benzynowym 1,6, który będzie dostępny w dwóch wariantach: 106 i 114 KM. W opcji może się pojawić jeszcze silnik benzynowy o pojemności 1,8 litra (122 KM).

Słabsze jednostki będą oferowane wyłącznie z pięciobiegową skrzynią ręczną. Mocniejszy wariant będzie dostępny z automatem.

zobacz galerię

Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 41 000 PLN
Dostępne nadwozia: suv-3
SPRAWDŹ OFERTY

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij