[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ

Łada zaprezentuje crossovera

Firma AvtoVAZ mocno się rozkręca. Podczas jednej z imprez off-roadowych w Moskwie nowy model. Będzie to koncept o nazwie Vesta Cross. Nie dalej jak miesiąc temu producent z Rosji pokazał wnętrze innego crossovera, który niebawem wejdzie na rynek.

Na początku września zostanie zaprezentowany koncept Vesta Cross. Jak donoszą źródła, jego nadwozie będzie miało bryłę nawiązującą do kombi, ale producent określa go jako crossovera. Samochód będzie dodatkowo wyposażony w podniesione zawieszenie oraz plastikowe nakładki na błotniki, które mają podkreślić jego terenowy charakter.

Nie wiadomo jeszcze jak będzie wyglądała kwestia napędu. Być moze będzie to wersja napędzana na cztery koła, aczkolwiek można się spodziewać, że producent wprowadzi wersję z napędem na przednią oś ze względów oszczędnościowych.

REKLAMA

Auto produkowane w Togliatti trafi na linię produkcyjną nie wcześniej jak w 2016 lub 2017 roku. Prawdopodobnie pod maskę trafi silnik benzynowy znany z wersji Vesta o nadwoziu sedan. Jest to czterocylindrowy, wolnossący motor o pojemności 1,6 litra. Będzie on dostępny w trzech wersjach różniących się mocą: 87, 106 oraz 114 KM.

Będzie to już kolejny model Łady ocierający się o ten segment. Nie dalej jak miesiąc temu rosyjski producent zaprezentował model XRAY bazujący na Dacii Sandero Stepway. Z kolei model Vesta w wersji sedan jest tańszym odpowiednikiem Renault Fluence. Auto można wyposażyć opcjonalnie w automatyczną klimatyzację, podgrzewane fotele, światła przeciwmgłowe czy ESP.

Zobacz także:
Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 41 000 PLN
Dostępne nadwozia: suv-3
SPRAWDŹ OFERTY

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij