Polityka prywatności - poznaj szczegóły » [ X ]
PODZIEL SIĘOCEŃ

Lagonda – jednak powstanie

Aston Martin, Lagonda Aston Martin Lagonda

Kiedy auto zostało zaprezentowane na Salonie w Genewie wiosną ubiegłego roku, mocno krytykowano jego wygląd - zwiedzający nie ukrywali, że według nich auto jest po prostu brzydkie. Nie zniechęciło to jednak brytyjskiego producenta i kilka dni temu prezes rady nadzorczej - Ulrich Bez - zapowiedział wprowadzenie modelu do seryjnej produkcji.

Aston Martin widzi dużą szansę na biznesowe powodzenie tego projektu planując sprzedaż głównie w Chinach, Rosji i rynkach Środkowego Wschodu.

Bez nie podał daty wprowadzenia auta do produkcji. Nie potwierdził również, czy produkcyjna wersja będzie stylistycznie mocno zbliżona do słabo ocenionego konceptu. Wiadomo tylko, że auto powstanie przy współpracy z innym producentem. Biorąc pod uwagę, że zaprezentowany w Genewie prototyp zbudowano na podzespołach modelu GL, prawdopodobnie partnerem Astona Martina zostanie Mercedes.

zobacz galerię

Komentarze

 
 

Wypełnij to pole:

 • avatar
  zgłoś
  No to fakt, nie wygląda jakoś porażająco, do czego nas Aston przyzwyczaił. Trochę mi przywodzi na myśl Evoque. Zobaczymy jak mu pójdzie w rzeczywistości.
  ~Samuraj002, 2010-11-02 20:54:03
 • avatar
  zgłoś
  SUV Astona Martina mimo nieprzychylnych opinii po prezentacji pojazdu koncepcyjnego jednak trafi do oferty.
  auto motor i sport, 2010-11-02 08:40:23
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij