Lamborghini Huracan - pakiet zmian dla małego byczka

W fabryczne pakiety modyfikacyjne można wyposażyć auto także zamawiając nową "sztukę". Lamborghini na razie nie oferuje opcji podniesienia mocy Huracana. Jednak cierpliwi zostaną nagrodzeni jesienią w Paryżu.

Lamborghini Huracan z nowym pakietem.

Lamborghini przygotowało pakiet aerodynamiczny dla Huracana, w ramach którego auto dostało elementy wykonane z materiałów kompozytowych - przedni splitter, boczne nakładki progowe i tylny dyfuzor. Oczywiście nie zabrakło dużego spojlera z tyłu. Wszystkie te elementy zostały pomalowane na czarny, matowy kolor. Co ciekawy Lamborghini sprawdzało pakiet dodatkowych elementów w tunelu aerodynamicznym, co każe nam sądzić, że dodatkowe elementy nie są jedynie ozdobą.

W ramach drugiego pakietu klient może zamówić oklejenie auta w postaci pasów w kolorze matowym  czarnym, błyszczącym czarnym lub czerwonym. Mają one nawiązywać do wyścigowych Huracanów klasy GT3. I najciekawsze - jeśli znudzą nas pasy na karoserii to możemy je bez problemu "zdemontować" nie uszkadzając lakieru.

Trzeci pakiet to coś, czego do tej pory nie było w Lamborghini Huracan. Mowa to u 20-calowych obręczach kół, które są montowane za pomocą centralnej śruby. To system zapożyczony z wyścigowych aut. Felgi są w kolorze błyszczącej czerni i nawiązują do tych z Huracana Super Trofeo.

Oczywiście Lamborghini nie podaje ceny pakietów, ale naszym zdaniem te sięgną kilkudziesięciu tys. dolarów. 

Jeśli ktoś czeka na mocniejsze auto, to polecamy śledzić premiery przed targami motoryzacyjnymi w Paryżu. Na jesiennym salonie w stolicy Francji Lamborghini prawdopodobnie pokaże Huracana w wersji Superleggera.

Zobacz także:
Zobacz również:
REKLAMA