REKLAMA

Lamborghini Huracan po tuningu ADV.1

Lamborghini Huracan jest jednym z tych supersamochodów, które ocierają się o ideał i trudno je modyfikować tak, by niczego nie zepsuć. A co powiecie na tuning, który pozbawia Huracana tylnego zderzaka? Zobaczcie sami!

Lamborghini Huracan ADV.1
Lamborghini Huracan ADV.1

Za przerobienie rasowego Lamborghini Huracana zabrała się firma ADV.1, zajmująca się dostarczaniem oryginalnych, nietuzinkowych felg. Tak też jest w tym przypadku, bo zamontowane na Lambo koła robią wrażenie. Ale to dopiero początek zmian.

Najbardziej rzuca się w oczy brak tylnego zderzaka. Samochód na pierwszy rzut oka wygląda, jakby po prostu zgubił ten element gdzieś na drodze, może w wyniku nie do końca udanego driftu. Taki był jednak zamysł tunera – odsłonięcie tego dzieła sztuki, jakim jest silnik Huracana.

REKLAMA

REKLAMA

Lamborghini Huracan ADV.1
Lamborghini Huracan ADV.1

Trzeba przyznać, że symetrycznie ułożone oprzyrządowanie, rury, wydech i tak dalej, wyglądają dobrze. Błyszczące elementy efektownie kontrastują tu z czernią nadwozia. Idąc dalej, zauważamy wspomniane wyżej felgi – robione na zamówienie obręcze o nazwie ADV5.2 M.V2 CS.

No dobrze, to nie koniec zmian. Oprócz zdjętego zderzaka i nowych kół spece z TR3 Performance zajęli się silnikiem. Wolnossąca jednostka V10 o pojemności 5,2 litra zyskała sporo mocy. Z fabrycznych nieco ponad 600 koni mechanicznych ma ich teraz przeszło 850.

REKLAMA

Lamborghini Huracan ADV.1
Lamborghini Huracan ADV.1

Silnik przestał tym samym być wolnossący, bo zyskał podwójne turbodoładowanie. Z kolei wydajny intercooler został zamontowany kosztem przedniej przestrzeni bagażowej. Coś za coś.

Nie ma słowa o cenie takiej przeróbki, ale zapewne tanio nie jest. Nawet jeśli samochód nie ma zderzaka… Co sądzicie o takim tuningu? Wygląda to waszym zdaniem dobrze?

Zobacz także:

Komentarze

 (2)
ZOBACZ KOMENTARZE

REKLAMA

REKLAMA