Lancer Ralliart w Polsce

Mitsubishi Lancer Ralliart
Mitsubishi Lancer Ralliart
Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 40 990 PLN
Dostępne nadwozia: hatchback-5
SPRAWDŹ OFERTY

Nazwa auta nawiązuje do firmy Ralliart, utworzony przez Mitsubishi w roku 1984, a odpowiedzialnej za przygotowanie samochodów tej marki do sportu.  

REKLAMA

Lancer Ralliart został zaprojektowany przez europejski ośrodek Mitsubishi Design Europe. Samochód wyróżnia się aluminiową pokrywą silnika przeoraną wlotami powietrza, charakterystycznym dużym "rekinim" przodem z motywem Jet Fighter, reflektorami biksenonowymi ze spryskiwaczami i lampami doświetlającymi zakręty.

Cechami charakterystycznymi Ralliarta są też przydymione klosze lamp tylnych, grafitowe felgi aluminiowe oraz podwójna rura wydechowa z chromowanymi końcówkami. Auto dostępne jest w dwóch odmianach nadwoziowych - jako 5-drzwiowy Sportback oraz 4-drzwiowy sedan. Do wyboru jest 6 metalizowanych lub perłowych kolorów nadwozia - pomarańczowy, biały, czarny, czerwony, srebrny oraz niebieski.

Do wprawiania Ralliarta w ruch stosowany jest 2-litrowy, turbodoładowany silnik benzynowy o mocy 240 koni mechanicznych przy 6000 obr/min. Napęd auta na cztery koła typu AWC (All Wheel Control) znany jest z Lancera Evolution 9. generacji.

Osiągi? Pierwsze 100 km/h pojawia się na prędkościomierze po upływie 7 sekund, natomiast prędkość maksymalna to 230 km/h. Jednostka napędowa współpracuje z sześciostopniową, dwusprzęgłową przekładnią typu Twin Clutch SST.

W Polsce dostępne są dwie wersje wyposażeniowe Lancera Ralliart: GSR w cenie 119 990 zł i MR w cenie 134 990 zł. Mitsubishi planuje w naszym kraju sprzedaż około 70 takich samochodów rocznie a 60% z nich stanowić będą auta w wersji sedan.

Dilerzy już przyjmują zamówienia a klienci będą mogli odebrać auta na przełomie czerwca i lipca.

 

zobacz galerię

Zobacz także:

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA