Polityka prywatności - poznaj szczegóły » [ X ]
PODZIEL SIĘOCEŃ

Lancia i Chrysler – z zewnątrz identyczne, w środku takie same

Lancia Thema Lancia Thema

Kiedy w sieci po raz pierwszy pojawiły się informacje, że nowa Lancia Thema zbudowana będzie na bazie Chryslera 300 spodziewaliśmy się, że włoscy styliści tchną w McDonaldsowego mastodonta trochę włoskiego życia projektując dla niego nową karoserię i piękne wnętrze. Potem została nadzieja, że może dla odróżnienia zmieni się choć pas przedni z reflektorami i osłoną chłodnicy. Jak się jednak okazało - koncern poszedł na łatwiznę i zaprzestał na wymianie znaczka na masce. Podobnie rzecz się miała z modelem Flavia, w USA sprzedawanym jako Sebring, a nawet popularny za oceanem rodzinny Grand Voyager dostał znaczek Lancii na maskę. W tym ostatnim przypadku taka sama została nawet nazwa modelu.

Najnowszy zestaw zdjęć opublikowany przez włoskiego producenta pokazuje, że podobna procedura dotyczy wnętrza 300/Themy. Również różnią się jedynie znaczkiem na kierownicy i wyświetlaczu. No i kolorystyką, o ile jest to element wart wspomnienia.

Czy to dobry pomysł na rozwój marki?

zobacz galerię

Zobacz także:

Komentarze

 
 

Wypełnij to pole:

 • avatar
  zgłoś
  Włosi oszczędni
  airmatic, 2011-03-14 22:26:13
 • avatar
  zgłoś
  Co tu dużo mówić, zdecydowanie nie pasuje taki styl do Lancii. Pomijając to, że z designem nic nie zrobili, to jeszcze wnętrze jest niemalże identyczne. Włosi leniwi. :/
  ~Samuraj, 2011-03-14 22:18:48
 • avatar
  zgłoś
  Oto co potrafi zdziałać dobór kolorystyki we wnętrzu
  airmatic, 2011-03-14 20:19:38
 • avatar
  zgłoś
  airmatic, założę się bez wsiadania do tych aut, że wnętrze Chryslera po prostu powołane do życia jest, a wnętrze Themy zdecydowanie ISTNIEJE.
  eri, 2011-03-14 20:02:31
 • avatar
  zgłoś
  Nie mogę się zgodzić z pójściem na kompletną łatwiznę w przypadku Themy/300C. Zmieniło się przecież wnętrze, któremu po face liftingu nadano wyraźnie europejską jakość i aranżację instrumentarium. Inna sprawa, że identyczne deski rozdzielcze Lancii i Chryslera tak naprawdę nie pasują do żadnego z aut. Amerykanin przyzwyczaił nas trochę do kiczu, a Włoszka do barokowych krągłości i lekkiego miszmaszu. Gdyby nie zamiłowanie do kiczowatych niebieskich zegarów, na taki kokpit zasługiwałoby może... któreś z nowych Infiniti
  airmatic, 2011-03-14 19:55:42
 • avatar
  zgłoś
  Włosi opublikowali zdjęcia wnętrza pierwszego ze swoich zeuropeizowanych modeli.
  auto motor i sport, 2011-03-14 08:58:40
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij