Polityka prywatności - poznaj szczegóły » [ X ]
PODZIEL SIĘOCEŃ
5.0

Land Rover Defender Fire i Ice - limitowana edycja w dwóch odsłonach

Land Rover Defender Fire Land Rover Defender Fire

Każda z limitowanych serii posiada własny uderzający, dwukolorowy schemat kolorystyczny. Barwy Defendera Fire to dominujący "Vesuvius" - płomienny, metaliczny pomarańcz oraz "Santorini" - metaliczna czerń na dachu, masce, centralnej maskownicy chłodnicy i nadkolach.  W modelu Defender Ice ta sama odważna czerń kontrastuje z chłodną bielą "Alaska".

Nadwozia przyciągają wzrok detalami takimi jak pięcioszprychowe "diamentowe" obręcze kół z lekkiego stopu, czarne orurowanie boczne, diodowe lampy tylne z bezbarwnymi kloszami oraz unikalna stylistyka lamp przednich.

Limitowane modele Fire i Ice dostępne są w wersjach nadwozia Station Wagon 90 i 110.  Ceny zaczynają się od 44 200 EUR brutto.

Na rynku polskim dostępnych będzie tylko 15 egzemplarzy modeli Defender Fire i Defender Ice, a na całym świecie planowana jest sprzedaż tylko 850 egzemplarzy. Produkcja rozpocznie się na początku lata, a pierwsi klienci otrzymają samochody jeszcze tego lata.

Źródło: autoblog.nl, samar

zobacz galerię

Zobacz także:

Komentarze

 
 

Wypełnij to pole:

  • avatar
    zgłoś
    Marka Land Rover przedstawia i wprowadza na rynek dwa nowe, limitowane modele kultowego Defendera 4x4. Nazywają się one Defender Fire oraz Defender Ice.
    auto motor i sport, 2009-06-09 14:11:09
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij