[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

PODZIEL SIĘOCEŃ
5.0

Land Rover Discovery – podrasowany przez Startech

Startech opracował dla Land Rover Discovery elementy sportowej stylizacji, postawił go na 22-calowych kołach i lakieruje jego maskę i dach na czarno. Poddany tuningowi SUV swoją premierę będzie miał we Frankfurcie.

Startech, siostrzana firma Brabusa, opracowała specjalny pakiet optyczny dla nowego Land Rover Discovery, dzięki któremu pojazd terenowy nabrał szlachetnego sportowego szlifu. Najwięcej zmian można zauważyć w przedniej i tylnej części samochodu. Oba zderzaki rozbudowano o sporych rozmiarów spojlery. Przedni ma zwiększyć siłę docisku i stabilność samochodu podczas jazdy z większymi prędkościami. W tylnym dominującym akcentem jest dyfuzor i znacznych rozmiarów chromowane końcówki układu wydechowego.

Pomimo rozbudowanego dyfuzora, nie powinno być problemów z montażem haka holowniczego. Gdyby okazało się inaczej, byłaby to spora strata. Discovery może przecież holować hamowane przyczepy o dopuszczalnej masie całkowitej do 3,5 tony.

Do brytyjskiego pochodzenia seryjnego samochodu nawiązują zdobienia bocznych wlotów powietrza z motywem Union Jack. Piasty kół ozdobiono tak, by przypominały obręcze z centralną śrubą mocującą. Na obręczach kół o wymiarach 10x22 cale montowane jest niskoprofilowe ogumienie 295/40 R. Pokrywa silnika oraz dach samochodu, który będzie eksponowany podczas zbliżających się Targów we Frankfurcie, zostały pomalowane przez Startech matowym lakierem w kolorze czarnym. Tuner nie oferuje jeszcze pakietu zwiększającego moc moc Discovery. Samochód z pakietem Startech jest oferowany ze standardowymi silnikami, których zakres mocy sięga od 180 do 340 koni mechanicznych. Tę pierwszą wartość osiąga dwulitrowy turbodoładowany silnik wysokoprężny. Najmocniejszym w gamie pozostaje rozwijający 340 KM trzylitrowy sześciocylindrowy silnik benzynowy z doładowaniem mechanicznym.

System napędu na wszystkie koła pozostał bez zmian. Podobnie jak w standardowym Discovery moment napędowy jest automatycznie rozdzielany pomiędzy obie osie samochodu.

Rozbudowany przedni spojler ma zwiększyć siłę docisku i stabilność samochodu podczas jazdy z większymi prędkościami.

Maska silnika oraz dach samochodu są pokryte czarnym matowym lakierem.

Boczne wloty powietrza ozdobiono motywem brytyjskiej Union Jack.

Wnętrze, według życzenia nabywcy, może być wykończone włóknem węglowym, drewnem, aluminium i skórą.

Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 203 100 PLN
Dostępne nadwozia: suv-5
SPRAWDŹ OFERTY

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij