REKLAMA

Leon ST Cupra - sportowe wnętrze rodzinnego auta

Seat Leon ST Cupra podbije serce każdego, dla kogo oprócz sportowych emocji liczy się wnętrze - zarówno jego styl, jak i pojemność. Zajrzyjmy do środka Leona ST Cupra, by przyjrzeć się jego sportowemu wnętrzu.

Seat Leon ST Cupra Materiały prasowe
Seat Leon ST Cupra, fot. Seat
Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 157 800 PLN
Dostępne nadwozia: hatchback-5, kombi-5
SPRAWDŹ OFERTY

Najmocniejsze i najszybsze kombi w historii Seata łączy moc silnika z siłą praktyczności, dając połączenie dwóch światów – bagażnika o pojemności 587 litrów i osiągania "setki" w 6 sekund.

Sportowe wnętrze rodzinnego auta

Wyrazista dynamika wyglądu zewnętrznego znajduje kontynuację we wnętrzu nowego Seata Leona ST Cupra. Przestrzeń dla kierowcy i pasażera jest w tym modelu wyjątkowo przejrzysta i harmonijna. Wszystkie przyciski i dźwignie są tam, gdzie się ich intuicyjnie oczekuje. Jednym z ciekawszych elementów jest szeroka konsola centralna, z wyraźną orientacją na kierowcę.

Wyłącznie dla modelu Cupra przewidziano również sportowe fotele pokryte ciemnoszarą tapicerką z Alcantary z białymi szwami. W tym samochodzie do wyboru jest również czarna, w całości skórzana tapicerka, także z białymi szwami, białymi poduszkami bocznymi i białymi wstawkami w panelu drzwiowym.

Opcjonalnie dostępne są fotele kubełkowe, które są gwarancją doskonałego trzymania bocznego na zakrętach. By jeszcze bardziej podkreślić sportową naturę auta, pedały i progi drzwi wykończono aluminium.

REKLAMA

REKLAMA

Seat Leon ST Cupra Materiały prasowe
Seat Leon ST Cupra, fot. Seat

Jedną ze szczególnych cech we wnętrzu modelu Cupra jest nastrojowe oświetlenie. Diody LED w panelu drzwi podkreślają kontury wnętrza i zapewniają wspaniałą atmosferę. Oprócz tego, oświetlenie zapewnia wszystkim pasażerom lepszą orientację i jeszcze większe poczucie przestronności. Kolor diod LED zależy od preferencji – można go wybrać za pomocą Cupra Drive Profile (czerwony w trybie Cupra lub biały w Comfort i Individual).

W Leonie ST Cupra każdy detal podkreśla wysoką jakość wykonania – szczegóły, takie jak precyzyjnie umiejscowione, kontrastujące szwy na kierownicy i gałce dźwigni zmiany biegów, dokładna praca nawiewów czy przejrzysta obsługa klimatyzacji, świadczą o zamiłowaniu projektantów do najwyższej jakości montażu.

Co więcej, wszystkie materiały i powierzchnie mają delikatne wykończenie, zapewniające miłe uczucie przy każdym dotyku.

Zobacz także:

Komentarze

 (1)
ZOBACZ KOMENTARZE
REKLAMA