[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ

Lexus LC Yellow Edition

Już za miesiąc, na salonie samochodowym w Paryżu, Lexus pokaże limitowaną wersję Yellow Edition swojego flagowego coupe – Lexusa LC.

Lexus LC Yellow Edition Lexus LC Yellow Edition

Oferta Lexusa LC zostanie niebawem uzupełniona o specjalną, limitowaną wersję Yellow Edition, która jak sama nazwa wskazuje, ma nadwozie w wyrazistym żółtym kolorze.

Projektanci Lexusa opracowują własne odcienie lakierów, poświęcając nawet dwa lata na osiągnięcie perfekcyjnego efektu. Kolor Flare Yellow został stworzony specjalnie dla Lexusa LC – jak mówią styliści – dla „wzmocnienia emocjonalnego odbioru modelu LC, aby podkreślić jego żywiołową stylistykę, zwrotność oraz osiągi”.

Co jest takiego wyjątkowego w lakierze Flare Yellow? Jego sekret polega na tym, że wiele warstw żółtych jest kładzionych razem z białym podkładem, co pozwala stworzyć intensywną głębię koloru.

Jako podkład wybrano najbielszy z dostępnych odcieni bieli, dający wysokie nasycenie kolorów, w połączeniu z bardzo gęstym żółtym lakierem warstwy bazowej. Po napyleniu żółtej warstwy miki, tłumiącej optyczną gęstość koloru, uzyskano rozjaśnienie do nieosiągalnego wcześniej poziomu.

REKLAMA

Lexus LC Yellow Edition Lexus LC Yellow Edition

Wnętrze Lexusa LC Yellow Edition

Barwne nawiązania do karoserii Yellow Edition znajdziemy także w kabinie, w której czarne panele drzwi ożywiono ciepłymi, żółtymi wstawkami z Alcantary, a siedzenia są tapicerowane delikatną białą skórą półanilinową. Ten sam ciepły żółty odcień zastosowano w kontrastowym obszyciu na siedzeniach, desce rozdzielczej, kierownicy i podłokietniku konsoli środkowej.

Co ciekawe, podobno inspiracją dla tej kontrastowej kombinacji kolorów w wersji Yellow Edition i gradacji barw było naturalne zjawisko pierścieniowego zaćmienia Słońca, podczas którego przejście Księżyca między Ziemią a Słońcem w niewielkim stopniu wpływa na zmianę koloru nieba.

Lexus LC Yellow Edition na targach w Paryżu

Produkcja nowego Lexusa LC w wersji Yellow Edition rozpocznie się na początku września. Model zadebiutuje w Europie w październiku, podczas Salonu Samochodowego w Paryżu.

Edycja limitowana będzie dostępna w obu wersjach napędowych: hybrydowej LC 500h oraz napędzanej jednostką V8 wersji LC 500. W zależności od rynku, kolejne egzemplarze będą trafiać do klientów od połowy października.

Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 586 000 PLN
Dostępne nadwozia: coupe-2
SPRAWDŹ OFERTY

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij