Lexus LFA – dostępny tylko w leasingu

Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 149 000 PLN
Dostępne nadwozia: kombi-5
SPRAWDŹ OFERTY

Kiedy na początku 2011 roku pierwsze egzemplarze kosztującego 375 tysięcy dolarów modelu LFA pojawią się w USA, nie będzie można ich kupić. Ale będzie można wziąć je w dwuletni leasing.

REKLAMA

Przez pierwsze dwa lata właścicielem każdego egzemplarza pozostanie importer. Dopiero po tym okresie prawo własności przejdzie na nabywcę. Importer chce w ten sposób uchronić się przed spekulantami, którzy będą chcieli kupować auta i zamykać je w klimatyzowanych garażach, po to by za kilka lat sprzedać je za większe pieniądze. Co więcej, uchroni to rynek przed sytuacją, w której auta błyskawicznie pojawiają się na portalach aukcyjnych i są sprzedawane za granice kraju.

Nie będzie to jednak zwykły leasing, w którym klient płaci raty leasingowe, a na koniec okresu ma prawo do wykupu auta. Będzie to indywidualna umowa, w której określone będzie kiedy klient wpłaci całą kwotę. Można zrobić to od razu w całości, wchodząc do dealera, ale tak czy inaczej, pojazd staje się własnością nabywcy dopiero po upływie 2 lat.

zobacz galerię

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA