[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
4.0

Lexus LS 500 dla Andrzeja Piasecznego

Śmigłowcem do Krakowa przyleciał po swój nowy samochód piosenkarz Andrzej Piaseczny, odbierając z rąk prezesa salonu Lexus Kraków nowego Lexusa LS 500 w wersji Omotenashi. Auto w tej odmianie warte jest niemal 700 tys. złotych.

Lexus LS 500 Andrzeja Piasecznego Lexus LS 500 Andrzeja Piasecznego

W garażu Andrzeja Piasecznego stanął nowy Lexus LS 500 z silnikiem benzynowym V6 o mocy 417 KM. Piosenkarz wybrał najnowszą limuzynę marki ze względu na przyjemność z jazdy i komfort podróży, bo - jak sam przyznał - w tym aucie będzie głównie wożony, ze względu na dalekie trasy, jakie wykonuje niemal codziennie.

"Piasek" odebrał nowego Lexusa LS 500 w czasie zorganizowanej przez salon Lexus Kraków ceremonii na lotnisku aeroklubowym w Pobiedniku Wielkim. Piosenkarz przyleciał na nią śmigłowcem, po czym samochód został odsłonięty przez modelkę, która do swojej kreacji miała przymocowaną płachtę, zakrywającą auto.

- Dziś mieliśmy przyjemność przekazać nowy samochód Lexus LS panu Andrzejowi Piasecznemu. To nasz stały klient, który po raz kolejny wybrał auto naszej marki – powiedział Michał Okińczyc, dyrektor Lexus Kraków.

REKLAMA

REKLAMA

Lexus LS 500 Andrzeja Piasecznego Lexus LS 500 Andrzeja Piasecznego

Flagowa limuzyna Lexusa

Nowy Lexus LS piątej generacji to luksusowa limuzyna, w której zastosowano najnowocześniejsze technologie Lexusa. Samochód powstał na nowatorskiej modułowej platformie GA-L (Global Architecture for Luxury vehicles), zapewniającej większą sztywność nadwozia, a jednocześnie zmniejszenie jego masy o ponad 90 kg w porównaniu do poprzedniego modelu.

Napęd samochodu stanowi 3,5-litrowy silnik V6 z podwójnym turbodoładowaniem, o mocy 417 KM i maksymalnym momencie obrotowym 600 Nm. Współpracuje z nim pierwsza w segmencie luksusowych limuzyn 10-biegowa przekładnia automatyczna, wyróżniająca się szybkością zmiany biegów porównywalną ze skrzyniami dwusprzęgłowymi. Układ napędowy umożliwia przyspieszenie od 0 do 100 km/h w ciągu 4,5 sekundy.

Przestronna i wygodna kabina wyposażona jest w szereg najnowszych technologii. Przednie fotele mają możliwość elektrycznej regulacji położenia i kształtu w 28 osiach. Dodatkowe funkcje ogrzewania, chłodzenia i masażu Shiatsu dostępne są zarówno na przednich, jak i tylnych siedzeniach w wersji wyposażenia Omotenashi, dla której cennik otwiera kwota 690 tys. złotych.

REKLAMA

Lexus LS 500 Andrzeja Piasecznego Lexus LS 500 Andrzeja Piasecznego

Elektroniczną tablicę przyrządów zaopatrzono w wyświetlacz nawigacyjny o przekątnej 12,3 cala, a istotne dla kierowcy informacje mogą być też wyświetlane na przedniej szybie przez kolorowy wyświetlacz projekcyjny HUD o przekątnej aż 24 cali.

- Mam ogromny sentyment do marki Lexus. Człowiek, który odniósł sukces, dąży do luksusu, którego synonimem jest ta właśnie marka. Kiedy pokonuje się takie ilości kilometrów po kraju, jakie ja muszę przemierzać w związku z moim zawodem, to w samochodzie trzeba móc wypoczywać – powiedział Andrzej Piaseczny.

Przypomnijmy, że salon Lexus Kraków należy do czołówki salonów Lexusa nie tylko w Europie, ale i na świecie. Krakowski salon dwa razy z rzędu zdobył nagrodę Kiwami Award, przyznawaną dziesięciu najlepszym salonom Lexusa na świecie za całokształt działań biznesowych.

Zobacz także:
Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 510 000 PLN
Dostępne nadwozia: sedan-4
SPRAWDŹ OFERTY

Komentarze

 (1)
ZOBACZ KOMENTARZE

REKLAMA

REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij