[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

PODZIEL SIĘOCEŃ

Lexus LS 500h - debiut w Genewie

Jednym udostępnionym zdjęciem Lexus zapowiada hybrydową wersję nowego LS-a. Auto zostanie odsłonięte na marcowych targach w Szwajcarii.

Lexus LS 500h Lexus LS 500h

W segmencie limuzyn model LS to bardzo wyróżniający się produkt. Nowa, piąta generacja została zaprezentowana podczas styczniowych targów NAIAS w Detroit. Samochód wyróżnia się potężną osłoną chłodnicy w kształcie klepsydry, ostrymi liniami zderzaków i wąskimi reflektorami.

Podczas targów Genewa 2017 Lexus zaprezentuje hybrydową wersję nowej limuzyny oznaczoną jako LS 500h. Na razie japoński producent nie zdradza żadnych szczegółów technicznych, ale limuzyna podzieli układ hybrydowy z modelem LC 500h. Luksusowe coupe ma 3,5-litrowy motor benzynowy V6 o mocy 295 KM, który współpracuje z 59-konnym elektrycznym silnikiem. Sumaryczna moc układu hybrydowego to 354 KM.

Lexus LC 500h będzie bezpośrednim konkurentem hybrydowych limuzyn z Niemiec - BMW 740e iPerformance, Mercedesa S500 Plug-in Hybrid.

Odchodząca czwarta generacja Lexusa LS także występowała w wersji hybrydowej. Auto oznaczone było jako LS 600h. Hybrydowy napęd tej limuzyny bazował na 5-litrowym silniku V8, który wspierany był przez elektryczny motor. Łączna noc układu wynosiła 438 KM. Auto występowało także w przedłużonej wersji LS 600h L.

Zobacz także:
Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 510 000 PLN
Dostępne nadwozia: sedan-4
SPRAWDŹ OFERTY

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij