REKLAMA

Lexus LX 570 w Polsce - limitowana edycja za 650 tys. zł

Lexus LX 570 w edycji specjalnej zadebiutował na polskim rynku. Flagowy SUV japońskiej marki jest już dostępny w naszym kraju w swojej siódmej już odsłonie.

Lexus LX 570
Lexus LX 570
Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 599 900 PLN
Dostępne nadwozia: kombi-5
SPRAWDŹ OFERTY

Debiutujący właśnie Lexus LX 570 po raz pierwszy trafia na polski rynek. To flagowy SUV Lexusa, a jednocześnie rasowy samochód terenowy ze stałym napędem na cztery koła – superluksusowy odpowiednik legendarnej Toyoty Land Cruiser J200.

Zbudowane na solidnej ramie nadwozie, wykonane w znacznej mierze ze stali o podwyższonej wytrzymałości, odznacza się bardzo dużą sztywnością. To zwiększa możliwości auta podczas jazdy w najtrudniejszym terenie, podobnie jak wytrzymałe zawieszenie o dużym skoku.

Napęd Lexusa LX 570 stanowi potężny benzynowy silnik V8 o pojemności 5,7 litra, mocy 367 KM przy 5600 obr./min i maksymalnym momencie obrotowym 530 Nm przy 3200 obr./min.

REKLAMA

REKLAMA

Lexus LX 570
Lexus LX 570

Silnik ten zapewnia przyspieszenie od 0 do 100 km/h w 7,7 sekundy i prędkość maksymalną 220 km/h. W układzie przeniesienia napędu zastosowano ośmiostopniową automatyczną skrzynię biegów i centralny mechanizm różnicowy typu Torsen.

Luksusowo wyposażona kabina może, w zależności od wersji, pomieścić nawet do ośmiu osób. Czterostrefowy układ klimatyzacji wykorzystuje dwa agregaty i aż... 28 nawiewów. Zaprojektowany specjalnie dla tego modelu system dźwiękowy klasy premium Mark Levinson wyposażony jest w 19 głośników. Za czynne bezpieczeństwo jazdy odpowiada zintegrowany pakiet Lexus Safety System Plus.

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA