[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

PODZIEL SIĘOCEŃ
5.0

Lexus RC F-Sport Black Edition

Lexus zaprezentował model RC 300h F-Sport w specjalnej wersji Black Edition, która inspirowana jest japońskim... czarnym tuszem sumi.

Lexus RC F-Sport Black Edition Lexus RC F-Sport Black Edition

Lexus RC 300h F-Sport w nowej, specjalnej wersji Black Edition, pokazanej po raz pierwszy na salonie samochodowym w Genewie, zgodnie z nazwą wykorzystuje szereg czarnych elementów stylistycznych.

Jak podaje producent, czerń Lexusa RC w wersji Black Edition inspirowana jest głęboką czernią japońskiego tuszu sumi, wykorzystywanego od wieków w tradycyjnej japońskiej sztuce malarskiej i kaligrafii.

Grill Lexusa RC F-Sport o kształcie klepsydry, w którego przestrzennej siatce można dostrzec powtarzający się rytmicznie motyw litery L, zyskał wykończenie o barwie ciemnego chromu, podobnie jak nowe, okrągłe przeciwmgielne światła LED, umieszczone na bokach dolnej części grilla.

19-calowe koła F-Sport ze stopów lekkich mają matowo-czarne wykończenie. Czarne obramowania okien wykonane ze stali nierdzewnej tworzą ciekawe zestawienie z lakierem Graphite Black.

Wewnątrz kabiny czarną skórą pokryto koło kierownicy i tapicerkę foteli F-Sport z kontrastowym stębnowaniem pomarańczową nicią. Nowe elementy wykończeniowe wykonano z drewna barwionego na czarno tuszem sumi.

Lexus RC  F-Sport Black Edition wyposażony jest w hybrydową jednostkę napędową z 2,5-litrowym silnikiem benzynowym, współpracującym z potężnym silnikiem elektrycznym, osiągającą łączną moc 223 KM. Średnie zużycie paliwa sięgać ma zaledwie 5 l / 100km.

Zobacz także:
Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 199 400 PLN
Dostępne nadwozia: coupe-2
SPRAWDŹ OFERTY

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij