[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
3.1

Lexus UX (Genewa 2018)

Lexus UX, czyli "Urban Explorer", to pierwszy kompaktowy crossover Lexusa. Samochód ma nadwozie o oryginalnym designie i będzie dostępny z napędem hybrydowym czwartej generacji oraz z silnikiem benzynowym o pojemności 2,0 litra.

Lexus UX (Genewa 2018) Lexus UX (Genewa 2018)

Auto zostało zbudowane na platformie GA-C, która umożliwiła najniższe umiejscowienie środka ciężkości spośród aut w tym segmencie pojazdów oraz wysoką sztywność nadwozia. Takie cechy sprawiają, że UX może się pochwalić zwinnością i właściwościami jezdnymi sportowego hatchbacka.

Nowy model ma 4,5 m długości, 1,5 m wysokości i 1,8 m szerokości, a jego rozstaw osi to 2,6 m. Pasażerowie siedzący na kanapie mają na nogi wystarczająco miejsca (aż 870 mm), sporo miejsca przewidziano też na bagaże (długość przedziału ładunkowego wynosi 791 mm). Wymiary i promień skrętu (5,2 m) UX-a sprawiają, że auto jest bardzo zwinne.

REKLAMA

Lexus UX (Genewa 2018) Lexus UX (Genewa 2018)

Z nowym modelem debiutują dwa nowe rodzaje napędu - UX 250h będzie wyposażony w samoładujący się system hybrydowy czwartej generacji o mocy 178 KM (131 kW; dane wstępne) oraz napęd na przednie koła lub w opcji 4x4 (E-Four), natomiast UX 200 będzie miał nowy, czterocylindrowy silnik benzynowy o pojemności 2,0 l (168 KM) i nową przekładnię bezstopniową Direct Shift.

REKLAMA

Lexus UX (Genewa 2018) Lexus UX (Genewa 2018)

Nowy model Lexusa zostanie bogato wyposażony w układy z zakresu bezpieczeństwa, m.in. w najnowszą wersję systemu Lexus Safety System+ obejmującego Pre-Collision System do wykrywania rowerzystów i pieszych w nocy, czy Parking Support Brake, który informuje o ryzyku najechania na obiekt lub inny pojazd zbliżający się od tyłu (rozpocznie wtedy hamowanie oraz ostrzeże kierowcę sygnałami dźwiękowymi, by zapobiec kolizji lub zmniejszyć jej skutki).

Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 153 000 PLN
Dostępne nadwozia: kombi-5
SPRAWDŹ OFERTY

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij