Limitowana Mazda MX-5 Icon

Już niebawem rusza kolejna edycja Festiwalu Prędkości w Goodwood. Pośród wielu szybkich i drogich samochodów pojawi się tam Mazda MX-5 w specjalnej edycji Icon. 

Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 138 900 PLN
Dostępne nadwozia: cabrio-2
SPRAWDŹ OFERTY

Mazda MX-5 cieszy się niesłabnącą popularnością. Od momentu debiutu pierwszej generacji na całym świecie sprzedano ponad milion egzemplarzy japońskiego roadstera. Japoński producent postanowił wprowadzić do oferty specjalną wersję, która nazywa się MX-5 Icon.

Auto będzie dostępne w dwóch barwach nadwozia - szarej Grey Mica i białej Crystal White Pearlescent. Oba warianty będą wzbogacone czerwonym elementami w kolorze Soul Red Metallic. Pojawi się on na przednim i tylnym spojlerze oraz obudowie lusterek. Ponadto specjalna wersja będzie w standardzie wyposażona w 16-calowe koła z lekkich stopów, czarne pokrycia siedzeń ze skóry, a także tylne sensory do parkowania i czujnik deszczu.

Auto pojawi się na rynku brytyjskim już na początku sierpnia. Jego cena wyniesie 20 995 funtów. Potencjalni zainteresowani będą musieli się pospieszyć ze złożeniem zamówienia. Powstanie tylko 600 egzemplarzy tej wersji.

Zobacz także:
REKLAMA