Limitowana edycja BMW M4 DTM Champion Edition

Na cześć czempiona Marco Wittmanna BMW wypuszcza do sprzedaży limitowaną edycję modelu M4 nazwaną Champion Edition.

Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 172 900 PLN
Dostępne nadwozia: cabrio-2, coupe-2, hatchback-5
SPRAWDŹ OFERTY

Wczoraj (19.10) w niedzielę na torze Hockenheim, niemiecki kierowca BMW, Marco Wittmann, wywalczył sobie tytuł mistrza w serii Deutsche Tourenwagen Masters - DTM. Dla marki BMW to doskonała okazja do pochwalenia się utalentowanym zawodnikiem i przy okazji wypuszczenia limitowanej edycji sportowego M4.

BMW M4 Champion Edition powstanie tylko w 23 egzemplarzach (wyścigowe BMW Wittmanna oznaczone jest numerem 23) i tylko w kolorze białym Alpine White. Jako, że jest to wersja specjalna będzie produkowana w miejscu, gdzie robi się tylko specjalne "beemki", czyli w BMW Individual Manufactory w Garching, nieopodal Monachium.

Na specjalnej M-czwórce namalowano rozmyte paski, które zaczynają się na czarnej matowej masce, a kończą na tylnej klapie. Dach wykonano z włókna węglowego. Oprócz tego dodano jeszcze matowo-czarne progi oraz przedni i tylny dyfuzor. Dla lepszego docisku tylnej osi zamontowano malutki spojler. Czarne matowe nerki pomalowano pomarańczową szminką.

Ekskluzywność czuć także w środku. Na progach i desce rozdzielczej podpisał się sam mistrz, Marco, a obok napisu “DTM Champion 2014”, widnieje numer seryjny limitowanej "emki".

BMW nie wspomina nic o danych technicznych M4 Champion Edition, prawdopodobnie zostały bez zmian. Brak informacji także na temat ceny, ale zapewne będzie wyższa od normalnego M4 (od 341 300 zł).

Zobacz także:
REKLAMA