Limitowana seria Renault Laguna już w Polsce

Renault, Laguna, Coupe,  Monaco GP
Renault Laguna Coupe Monaco GP
Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 52 400 PLN
Dostępne nadwozia: hatchback-5
SPRAWDŹ OFERTY

Nowa seria limitowana Renault Laguna Coupe Monaco GP po raz pierwszy została zaprezentowana w Genewie. Perłowobiały kolor nadwozia w połączeniu z czarnym dachem
i lusterkami bocznymi oraz z ciemnymi 18-calowymi obręczami kół uzupełniają płynną i elegancką linię auta. Samochód jest dostępny w Polsce z silnikiem 2.0 dCi 180 KM i został seryjnie wyposażony w oferowany wyłącznie przez Renault układ jezdny z 4 kołami skrętnymi - 4Control.

Seria limitowana wyprodukowana będzie w ilości 400 sztuk, w dwa lata po prezentacji Laguny Coupe na legendarnym torze, nawiązuje do historycznej współpracy między francuskim producentem i Automobilklubem Monaco.

Renault Laguna Coupe Monaco GP jest dostępne w Polsce w cenie 133 500 PLN.

Elementy wyposażenia:
• Skórzana, ciemnografitowa tapicerka z widocznym stebnowaniem Monaco GP na oparciach siedzeń przednich, elementy dekoracyjne w kabinie w kolorze białym perłowym, kierownica GT.
• Oznakowanie Monaco GP na osłonie chłodnicy oraz na ekranie nawigacji Carminat TomTom® .
• System audio BOSE® dostosowany do specyfiki wnętrza tego modelu, z 10 głośnikami, cyfrowym wzmacniaczem i złączem RCA z gniazdem USB i Jack 3,5 mm.
• reflektory bi-ksenonowe, tylne światła z diodami LED, wspomaganie parkowania z przodu i z tyłu, karta Renault hands free, dwustrefowa automatyczna klimatyzacja z potrójnym trybem sterowania, lusterka boczne regulowane  i składane elektrycznie, z pamięcią ustawień).
• ESC, ABS, wspomaganie nagłego hamowania z układem wstępnego podnoszenia ciśnienia w układzie hamulcowym prefill, system mocowania fotelików dla dzieci na tylnych miejscach Isofix, 6 poduszek powietrznych, w tym poduszka chroniąca klatkę piersiową i miednicę osób siedzących
z przodu z podwójną komorą i dwustopniową regulacją ciśnienia.
• Układ jezdny 4Control z 4 kołami skrętnymi, w Polsce dostępny z silnikiem wysokoprężnym wyposażonym w filtr cząstek stałych (dCi 180 z 6-biegową skrzynią mechaniczną).

REKLAMA
Zobacz także:
REKLAMA