Polityka prywatności - poznaj szczegóły » [ X ]
PODZIEL SIĘOCEŃ

Limitowane Audi S3 Limusine dla USA

Na rynek amerykański trafi 25 sztuk Audi S3 Limusine z limitowanej edycji wyróżniającej się głównie zdecydowaną kolorystyką. 

fot. worldcarfans.com

Tak ograniczona liczba samochodów z limitowanej edycji bardziej wskazywałaby na ultrakrótką edycję któregoś z bolidów takich producentów jak Pagani czy Ferrari, a nie Audi, które walczy przecież o podium w walce o tytuł najpopularniejszego producenta segmentu premium. Tak czy inaczej, Audi postanowiło pokazać jak amerykańscy klienci są dla nich ważni i przygotowało dla nich energetyczną edycję modelu S3 Limusine w jaskrawych kolorach.

fot. worldcarfans.com fot. worldcarfans.com
   

Kompaktowy sedan będzie dostępny w pięciu różnych kolorach: Sepang Blue, Misano Red, Viper Green, Glut Orange i Vegas Yellow. Każdy z wymienionych kolorów pojawi się wyłącznie na 5 egzemplarzach trójbryłowego Audi S3. Wszytskie kolorowe „Audice” to bogato wyposażone wersje z 19-calowymi alufelgami, sportowymi fotelami przeszytymi kontrastującą nicią i wstawkami w kolorze nadwozia, które znajdziemy m.in. na boczkach drzwi.

Co ciekawe, „S-trójki” pomalowane na kolor pomarańczowy, zielony i żółty są o $2000 droższe niż pozostałe dwa kolory. Niezależnie od koloru nadwozia wszystkie Audi S3 będą miały ten sam standardowy, 2-litrowy motor rozwijający 292 KM. Choć 25 Amerykanów będzie miało żwawszą kolorystykę nadwozia, to do pierwszej „setki” rozpędzać będą się w takim samym czasie, co wszyscy inni właściciele szybkich sedanów Audi – niezmiennie 4,7 s.

zobacz galerię

Zobacz także:
Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 78 700 PLN
Dostępne nadwozia: hatchback-5
SPRAWDŹ OFERTY

Komentarze

 
 

Wypełnij to pole:

  • avatar
    zgłoś
    <p>Audi przygotowało coś specjalnego dla swoich klientów za Wielką Wodą. Zaledwie 25 sztuk jaskrawo kolorowych modeli S3 Limusine trafi na amerykański rynek.&nbsp;</p><br /><br /><a href="/wydarzenia/Limitowane-Audi-S3-Limusine-dla-USA,19919,1">Zobacz artykuł</a>
    auto motor i sport, 2015-06-08 09:17:00
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij