Link4 - nowe call center w Katowicach

Ubezpieczenia OC
Przy dochodzeniu roszczeń „powypadkowe zdjęcie” może się bardzo przydać.

Powodem była stale rosnąca liczba klientów Link4, która obecnie przekroczyła już 300 tysięcy osób. Wybór Katowic jest nieprzypadkowy - Śląsk to jeden z najdynamiczniej rozwijających się regionów naszego kraju, z potencjałem wysoko wykwalifikowanych kadr oraz coraz nowocześniejszą infrastrukturą.

Nowe call center w Katowicach, w którym docelowo przeszkolonych i zatrudnionych będzie 100 konsultantów, zostało wyposażone w najnowocześniejszy sprzęt teleinformatyczny umożliwiający organizację pracy w systemie online call center warszawskiego i katowickiego. Wraz z uruchomieniem call center dla mieszkańców województwa śląskiego uruchomiono również lokalny numer telefonu - 32 444 44 44.

Punkt obsługi klienta mieści się w tym samym budynku, co call center, czyli na parterze Galerii Handlowo - Usługowej ALTUS przy ulicy Uniwersyteckiej 13 w Katowicach. Jest on otwarty dla klientów przez 6 dni w tygodniu: od poniedziałku do piątku w godzinach od 9:00 do 20:00, a w soboty od 9:00 do 17:00.

Z okazji uruchomienia call center i otwarcia punktu obsługi klientów w Katowicach Link4 przygotował dla mieszkańców województwa śląskiego specjalne zniżki i promocje. Każdy kierowca ze Śląska jeśli zadzwoni pod (32) 444 44 44 i poda hasło "Śląsk4" otrzyma zniżkę na pakietowe ubezpieczenie samochodu (OC+AC) w wysokości 100 złotych, z kolei przy zakupie OC otrzyma 30 zł zniżki.

Źródło: Link4

REKLAMA