[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

PODZIEL SIĘOCEŃ

Lotus Esprit – wyjedzie na drogi!

Firma Lotus jest na kolanach jednak produkcja legendarnego modelu Esprit została potwierdzona.

Lotus Esprit Lotus Esprit

Brytyjska marka z potężnymi tradycjami wykupiona została przez malezyjskich właścicieli. Dwa lata temu podczas salonu w Paryżu ogłoszono ambitne plany produkcji pięciu nowych modeli. Rzeczywistość jednak zweryfikowała ambitne założenia i na końcu nie wiadomo było czy, oprócz obecnie produkowanych modeli Elise, Exige i Evora, z fabryki zacznie wyjeżdżać coś jeszcze. Niedawno jednak szef operacyjny Lotusa potwierdził, że do produkcji wejdzie Esprit. W angielskiej fabryce pracę zachowa całość personelu (1189 pracowników), mimo, że w tym roku sprzedaż nie przekroczyła nawet tej liczby – do tej pory zamówiono nieco ponad 800 egzemplarzy trzech modeli Lotusa.

zobacz galerię

Komentarze

 (1)
ZOBACZ KOMENTARZE
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij