Luksus od Hyundaia: Najnowszy Genesis

Nowa wersja modelu Genesis ma zachwycić jakością wykonania, przyjemnością z jazdy, a także poziomem bezpieczeństwa. Hyundai nie ukrywa, że liczy na odpowiednio wysoką sprzedaż swojej limuzyny. Ma ku temu powody.

Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 46 800 PLN
Dostępne nadwozia: hatchback-5
SPRAWDŹ OFERTY

Najnowszy reprezentant klasy premium koreańskiego producenta ma być hitem sprzedaży na rodzimym rynku, a także na amerykańskim - zupełnie jak poprzednik. Hyundai konsekwentnie trzyma się swojej polityki polegającej na tworzeniu samochodów biorąc pod uwagę tylko konkretne regiony świata.

Nowy Genesis ma być naszpikowany technologią, która nie tylko ułatwi nam codzienną jazdę, a także poprawi poziom naszego bezpieczeństwa. W aucie znajdziemy więc: inteligentny tempomat, system automatycznego hamowania, system utrzymywania toru jazdy oraz czujnik stężenia poziomu CO2 w kabinie, który ma za zadanie chronić kierowcę przed sennością.

Limuzyna z Korei będzie sprzedawana w ograniczonej liczbie egzemplarzy, jednak trafi także na rynek Polski. W cenie 299.999 zł dostaniemy w pełni wyposażonego Genesis, z silnikiem 3.8 V6 GDI o mocy 315 KM, z napędem na obie osie oraz automatyczną skrzynią biegów. Nie wiemy, co konkretnie będzie zawierać owa jedyna wersja wyposażeniowa, ale z pewnością przyszli nabywcy nowego Hyundaia nie będą zawiedzeni.

Zobacz także:
Zobacz również:
REKLAMA