[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ

Lynk & Co 02 - nowy SUV dla Europy

Utworzona przez Volvo i Geely marka Lynk & Co nadchodzi z kolejnym modelem. Tym razem jest to crossover o nazwie "02". Mamy jego pierwsze zdjęcia.

Lynk & Co 02 Lynk & Co 02

Lynk & Co 02 został oficjalnie zaprezentowany w Amsterdamie. Model jest mniejszy od prezentowanego wcześniej SUV-a Lynk & Co 01. Zbudowany został na platformie CMA, opracowanej przez inżynierów Volvo.

Samochód mierzy niespełna 4,5 metra długości (dokładnie 4448 mm), ma 1,89 metra szerokości i 1,53 metra wysokości. Rozstaw osi sięga z kolei 2,7 metra. Zatem jest nieco dłuższy i szerszy, ale niższy od Volvo XC40.

REKLAMA

REKLAMA

Lynk & Co 02 Lynk & Co 02

Wśród najważniejszych cech nowego modelu na rynku jest użycie zelektryfikowanych napędów - teraz hybryd, a w przyszłości elektrycznych, a także bardzo oryginalna stylistyka, która przyciąga wzrok i niekoniecznie zachwyca od pierwszego wejrzenia.

Młodzieżowy design świadczy o tym, co podkreśla również producent, że odbiorcami mają być młodzi ludzie, prowadzący aktywny tryb życia. Mamy tu modne ostatnio dwukolorowe nadwozie, a w kabinie duże ekrany zarówno w miejscu zegarów, jak i w centralnym miejscu konsoli środkowej.

REKLAMA

Lynk & Co 02 Lynk & Co 02

Marka otworzy pierwsze europejskie centra sprzedaży w Amsterdamie, a następnie w Barcelonie, Berlinie, Brukseli i Londynie, zawsze w pobliżu centrów mody. Światem mody inspirowane jest też podejście do oferty.

REKLAMA

REKLAMA

Lynk & Co 02 Lynk & Co 02

Nie będzie tu bowiem tradycyjnych modeli bazowych i kolejnych poziomów wyposażenia, a także długich list elementów dostępnych za dodatkową opłatą. W zamian klienci otrzymają w pełni wyposażone auta w jednej cenie.

REKLAMA

Lynk & Co 02 Lynk & Co 02

Producent nie wspomina na tym etapie o danych technicznych napędów. Spodziewać się można jednak, że jednym z nich będzie hybryda wykorzystująca trzycylindrową jednostkę z Volvo XC40, połączoną z 7-stopniowym automatem. Później pojawi się jeszcze hybryda plug-in oraz wersja w pełni elektryczna.

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ

REKLAMA

REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij