MINI JCW Convertible - nowy, mocniejszy kabriolet

Klasyczny, miękki dach wykonany z materiału i moc ponad 231 KM to atrybuty nowego MINI. Nie dość, że jest stylowo to do tego mocno i szybko.

BMW Group
MINI John Cooper Works Convertible
Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 84 100 PLN
Dostępne nadwozia: hatchback-3
SPRAWDŹ OFERTY

Duży wlot powietrza na masce, nowy przedni zderzak, oraz kratka grilla w formie plastra miodu, po tym poznamy nowe MINI JCW Convertible. Samochód posiada również światła dzienne LED, sportowy wydech oraz opracowane dla tego auta 17-calowe felgi, wykonane oczywiście z aluminium. Materiałowy dach można otwierać i zamykać w czasie 18 sekund. Cały proces można przeprowadzać do prędkości 30 km/h.

REKLAMA

Sportowych akcentów nie brakuje we wnętrzu. Mamy skórzane fotele, kierownicę i lewarek zmiany biegów z logo JCW, metalowe pedały oraz stalowe wykończenie boczków drzwi. Mamy tu do czynienia z kabrioletem, a więc nie powinniśmy spodziewać się dużej ilości miejsca na bagaż. W JCW Convertible mamy możliwość skorzystania z przestrzeni 215 litrów pojemności bagażnika.

Pod maską znajdziemy dwulitrowy silnik turbo o mocy 231 KM i 320 Nm. Motor połączono z 6-biegową skrzynią mechaniczną, a opcjonalnie będzie można zamówić przekładnię Steptronic. Samochód pierwszą setkę osiągnie po upływie 6,5 sekund, zaś maksymalna prędkość MINI JCW Convertible to 242 km/h. Oczywiście mówimy tu o wersji ze standardową skrzynią. Z automatem samochód jest szybszy w sprincie do 100 km/h o 0,1 sekundy, ale prędkość maksymalna została skalibrowana na 240 km/h.

Na koniec warto dodać, że w aucie znajdziemy układ hamulcowy przygotowany przez Brembo, sportowe zawieszenie i elektroniczny dyferencjał. Cena samochodu na rynku amerykańskim to 35 600 dolarów.

zobacz galerię

Zobacz także:

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA