Polityka prywatności - poznaj szczegóły » [ X ]
PODZIEL SIĘOCEŃ
3.0

ML od Brabusa!

Mercedes ML od Brabusa Mercedes ML od Brabusa

Brabus oferuje do M-klasy kompletny zestaw tuningowy, obejmujący poszerzenie nadwozia, nowe wzory ogromnych felg oraz modyfikacje układu jezdnego i jednostek napędowych. Z przodu auta pojawił się zderzak, w który wbudowano światła do jazdy dziennej, natomiast w tylny zderzak wpasowane zostały dwie końcówki układu wydechowego.

Niemcy oferują specjalnie zaprojektowane, trzyczęściowe felgi aluminiowe, które nazywają się Monoblock E, mają rozmiar 23 cali i obleczone są z przodu i z tyłu oponami w rozmiarze 315/26.

Ale najlepsze zmiany ukryte są pod nadwoziem. 224-konny turbodiesel w modelu ML320 otrzymał dodatkowe konie mechaniczne, dzięki czemu jego moc wzrosła do 272 koni mechanicznych. Benzynowy ML350, który wyciąga seryjne 272 konie mechaniczne może być wzmocniony do 287 koni mechanicznych.

Najostrzejszy model, czyli ML63 AMG u Brabusa nazywa się B63 S i zamiast 510 ma 550 koni mechanicznych. Auto z tym silnikiem między przednimi kołami jest w stanie przyspieszyć do 100 km/h w czasie poniżej 5 sekund i osiągnąć prędkość maksymalną 285 km/h.

Ponadto, Brabus oferuje 12-tłoczkowe zaciski hamulcowe z przodu i 6-tłoczkowe z tyłu oraz nowy moduł kontrolny zawieszenia Airmatic. Oczywiście, Niemcy wewnątrz auta oferują dosłownie wszystko, czego dusza zapragnie.

Źródło: Brabus

 

zobacz galerię

Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 68 757 PLN
Dostępne nadwozia: furgon-3, kombi van-5
SPRAWDŹ OFERTY

Komentarze

 (1)
ZOBACZ KOMENTARZE
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij