MTM Moto Show 2009

W warszawskiej hali MT Polska o godzinie 10 wystartuje MTM Moto Show Warszawa 2009. Impreza ta będzie wręcz wyśmienitą ucztą dla oczu fanów motoryzacji w towarzystwie śmietanki polskiej i międzynarodowej sceny tuningowej. Podczas targów będzie można poznać najnowsze trendy modyfikacji samochodów oraz przykłady najciekawszych egzemplarzy pojazdów specjalnie wyselekcjonowanych na tę wyjątkową okazję.

MTM Moto Show to również najlepsi producenci, dystrybutorzy, hobbyści motoryzacji i osoby preferujące oryginalne rozwiązania.

Podczas imprezy spodziewamy się wielu atrakcji, z Wielkim Finałem Wojny Północ-Południe 2009 na czele. Zmierzą się w nim najlepsze samochody po tuningu z Polski i Europy. Oprócz tego organizatorzy zaplanowali finał dbDrag Racing i Bass Race, czyli zawody najgłośniejszych samochodów z Polski i Europy.

Ale to nie wszystko. Oprócz wymuskanych i dopieszczonych do granic możliwości tuningowanych cudeniek, zobaczyć będzie można utrzymane w perfekcyjnym stanie klasyczne auta sprzed lat, a także pięknie tuningowane samochody ciężarowe.

By nikt nie powiedział, że jest monotematycznie, organizatorzy zaprosili niezwykle piękne i szalenie utalentowane Fuel Girls, które swoim show pobudzą wyobraźnię męskiej części widowni.

Dodatkowo zaplanowano pokaz samochodów RC, prezentacje airbrushu, pinstripingu i bodypaintingu. Podczas imprezy odbędą się wybory Miss MTM Moto Show, a zwiedzający będą mogli brać udział w konkursach z nagrodami. Do tego lowrider show, pokazy tańca i mnóstwo innych atrakcji, które sprawiają, że tego wydarzenia nie można ominąć!

Już dziś można kupić bilety na tę imprezę za pośrednictwem strony internetowej www.mtmoto.com i w sieci TICKETPRO.

Dane do zapamiętania:
MTM Moto Show Warszawa 2009 24-25.10.2009,
Hala MT Polska, Warszawa, ul. Marsa 56c

Zobacz również:
REKLAMA