Magazyn auto motor i sport w nowej odsłonie

auto motor i sport zmienia się podobnie jak zmieniają samochody. Przygotowaliśmy więc magazyn motoryzacyjny w nowej formie. To nie tylko kompendium wiedzy o pędzącej do przodu technologicznie wyrafinowanej motoryzacji, ale również nowoczesny poradnik współczesnego kierowcy.

amis relaunch

Nadal wyjaśniamy jak działają i do czego mogą się przydawać nowe rozwiązania techniczne, w które są wyposażone współczesne samochody. Będziemy pokazywali jeszcze wyraźniej, co potrafi i jak może ułatwić nam życie coraz obficiej montowana w nich elektronika.

Nie rezygnujemy z rzetelnych testów. Nadal będziemy poddawali samochody wnikliwej procedurze testowej, ale prócz wyników obiektywnych pomiarów przedstawiamy wam kompleksową informację o wartości auta przy odsprzedaży, kosztach eksploatacji, serwisowania, ubezpieczenia, kredytowania, wynajmu oraz utrzymania samochodu.

amis

Informacje podajemy teraz w nowej formie. Przejrzysta grafika ułatwia nie tylko porównania osiągów, ale wyraźnie pokazuje różnice w kosztach użytkowania modeli różnych marek. Wyniki w jednym miejscu, widoczne jak na dłoni.   
amis relaunch

To wszystko prezentujemy nie tylko na łamach papierowego wydania auto motor i sport, ale także na naszej stronie internetowej www.auto-motor-i-sport.pl oraz w mediach społecznościowych i wydaniach cyfrowych.


Prezent w postaci 1000 bezpłatnych e-wydań przygotowaliśmy wspólnie z firmą Peugeot świętującą zwycięstwo modelu 3008 w plebiscycie Car Of The Year. Wystarczy wejść na stronę e.mpp.pl i po prostej procedurze rejestracji kliknąć „Kupuję”. Po wpisaniu kodu „PEUGEOT” błyskawicznie otrzymacie pełen dostęp do najnowszego numeru amis.

Wydania cyfrowe AMIS


Życzymy przyjemnej lektury!

REKLAMA