Polityka prywatności - poznaj szczegóły » [ X ]
PODZIEL SIĘOCEŃ
5.0

Mała Honda w sprzedaży w przyszłym roku

Honda, New Small, concept, New Delhi Honda New Small Concept

Jego koncepcyjną wersję mogli w styczniu zobaczyć zwiedzający targów motoryzacyjnych w New Delhi. Tam Honda zaprezentowała ten model nazywając go wówczas New Small Vehicle Concept. Podczas dnia prasowego rozpoczynającego International Motor Expo w Tajlandii maluch Hondy zostanie zaprezentowany w wersji produkcyjnej, która ma trafić na rynek Indii i Tajlandii już w przyszłym roku. Cena tego modelu ma startować z poziomu 8 tysięcy euro. Jak sądzicie, czy podobny, możliwie tani model Hondy przyjął by się na europejskim rynku?

 

zobacz galerię

Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 67 500 PLN
Dostępne nadwozia: hatchback-5
SPRAWDŹ OFERTY

Komentarze

 
 

Wypełnij to pole:

 • avatar
  zgłoś
  Znając Hondę pewnie całkiem poprawnie.
  ~Samuraj002, 2010-11-11 00:44:41
 • avatar
  zgłoś
  Od razu widać, że to Honda (linia boczna i tył).Mało tego, upodabnia się do CR-Z. Aż sobie pomyślałem, że to znowu hybryda z węgorzem elektrycznym do ładowania zamiast tradycyjnego pistoletu z dystrybutora. Na szczęście nie.Ale design przzodu wystawia na ciężką próbę. Widać, że w tym prototypie ktoś się jeszcze nie zdecydował.A swoją drogą mam nadzieję, że designerom nie znudził się motyw znany z nowego Accorda i Civica VIII. Mnie się nie znudził. Więc lepiej, żeby go zmodyfikowali niż zarzucili.Oby nikt nie zepsuł designu tej marki.Co do tego modelu nie mam jednak wielkiego entuzjazmu. Za bardzo wyrośnięty w górę i krótki, a do tego wąski.Jak to będzie jeździć?
  airmatic, 2010-11-10 22:54:52
 • avatar
  zgłoś
  Pewnie i by się przyjął, ale atrakcyjności w nim za grosz, przynajmniej dla mnie. :/
  ~Samuraj002, 2010-11-10 11:40:53
 • avatar
  zgłoś
  Ostatni dzień listopada będzie dniem światowej premiery nowego, małego modelu Hondy, który ma trafić do sprzedaży w przyszłym roku.
  auto motor i sport, 2010-11-10 08:29:38
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij