Małe Kangoo

Renault Kangoo Express Compact
Renault Kangoo Express Compact
Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 90 897 PLN
Dostępne nadwozia: furgon-4
SPRAWDŹ OFERTY

Najważniejsze znajduje się oczywiście z tyłu - to przestrzeń ładunkowa o powierzchni 2,3 m3 (zwykła Kangoo Express zabiera na pokład 3 m3 ładunku), która w wersji z opcjonalnie składanym siedzeniem pasażera może zostać powiększona o dodatkowe 0,6 m3.

Express Compact powstał na skróconej płycie podłogowej zwykłego Kangoo. To zgrabne autko mierzy 3829 mm długości, 1829 mm szerokości i 1783 mm wysokości. Po złożeniu siedzenia pasażera w aucie mogą być przewożone przedmioty o maksymalnej długości do 2,11 metra.

Dla tych, którym jeszcze mało przestrzeni, a nie potrzebują zwykłego Kangoo Express - Compact oferowany jest w odmianie tylko z fotelem pasażera! Wtedy można przewozić przedmioty o długości 2,54 metra. Maksymalna ładowność tego autka to 500 kg, a jego większego brata - to 650 kg.

Pod maską Kangoo Express Compact może pracować jeden z trzech znanych i sprawdzonych silników. Dwa z nich to turbodiesle 1.5 dCi o mocach 70 lub 85 koni mechanicznych, a jeden - to jednostka benzynowa 1.6, wytwarzająca również 85 koni mechanicznych.

W Kangoo Express dostępne są ponadto benzynowa jednostka 1.6 16v o mocy 105 koni mechanicznych i turbodiesel 1.5 dCi o tej samej mocy, ale w dwóch wersjach - z filtrem cząstek stałych i bez tego urządzenia.

Nowe Kangoo Express sprzedawane jest u nas od kwietnia bieżącego roku. Compact trafi zaś do sprzedaży w pierwszej połowie lipca. Pewne jest, że będzie tańsze od zwykłego Expressa, którego ceny rozpoczynają się od 58 300 zł.

Źródło: Renault

Zobacz także:
REKLAMA