[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

PODZIEL SIĘOCEŃ

Manhart MINI F300 - 300 KM w MINI

Manhart F300 bazuje na MINI John Cooper Works, a więc już sama baza auta jest mocna. Tam pod maską pracuje 2-litrowa jednostka o mocy 231 KM. Tutaj jest więcej.

Auto pomalowano jedynym słusznym lakierem Racing Green ze złotymi akcentami. W kolorze szlachetnego metalu są chociażby 19-calowe felgi, lusterka, pasy biegnące przez całą karoserię, czy elementy zderzaków. Oprócz rzucającego się w oczy malowania, MINI dostało masywniejsze zderzaki, oraz większą lotkę na tylnej klapie.

Samochód znacznie obniżono, za to odpowiada sportowe zawieszenie KW. O porządne brzmienie wydechu zadbał Remus, montując tu końcówkę wykonaną ze stali nierdzewnej. Pod maską seryjnego MINI JCW pracuje 231 KM, tutaj po zmianie oprogramowania moc wynosi równe 300 KM. Moment obrotowy to 469 Nm.

Jak to się przekłada na osiągi? Manhart wstrzymuje się od ich podawania, ale zapewne są o wiele lepsze od, i tak niezłych seryjnych (6,1 s do setki, pręd. maks. 246 km/h).

Wnętrze auta utrzymano w stonowanych barwach, przeważa tu czerń, a dla ożywienia kabiny, niektóre elementy przeszyto nicią w złotym kolorze.

zobacz galerię

Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 91 500 PLN
Dostępne nadwozia: hatchback-3
SPRAWDŹ OFERTY

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij