Polityka prywatności - poznaj szczegóły » [ X ]
PODZIEL SIĘOCEŃ

Manhart MINI F300 - 300 KM w MINI

Manhart F300 bazuje na MINI John Cooper Works, a więc już sama baza auta jest mocna. Tam pod maską pracuje 2-litrowa jednostka o mocy 231 KM. Tutaj jest więcej.

Auto pomalowano jedynym słusznym lakierem Racing Green ze złotymi akcentami. W kolorze szlachetnego metalu są chociażby 19-calowe felgi, lusterka, pasy biegnące przez całą karoserię, czy elementy zderzaków. Oprócz rzucającego się w oczy malowania, MINI dostało masywniejsze zderzaki, oraz większą lotkę na tylnej klapie.

Samochód znacznie obniżono, za to odpowiada sportowe zawieszenie KW. O porządne brzmienie wydechu zadbał Remus, montując tu końcówkę wykonaną ze stali nierdzewnej. Pod maską seryjnego MINI JCW pracuje 231 KM, tutaj po zmianie oprogramowania moc wynosi równe 300 KM. Moment obrotowy to 469 Nm.

Jak to się przekłada na osiągi? Manhart wstrzymuje się od ich podawania, ale zapewne są o wiele lepsze od, i tak niezłych seryjnych (6,1 s do setki, pręd. maks. 246 km/h).

Wnętrze auta utrzymano w stonowanych barwach, przeważa tu czerń, a dla ożywienia kabiny, niektóre elementy przeszyto nicią w złotym kolorze.

zobacz galerię

Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 89 500 PLN
Dostępne nadwozia: hatchback-3
SPRAWDŹ OFERTY

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij