[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

PODZIEL SIĘOCEŃ

Mansory Mercedes-AMG GT S — prawie jak GT3

Kontrowersyjna firma tuningowa Mansory wzięła na warsztat topową wersję Mercedesa-AMG GT. Specjaliści od ulepszania ekskluzywnych samochodów zmienili wygląd karoserii i parametry techniczne samochodu. Teraz może i wygląda dziwacznie, ale jest bardzo szybki. 

Mercedes-AMG GT S od Mansory - agresywny body kit i wzmocniony silnik V8 biturbo.

Maserati, Ferrari, Lamborghini i wiele im podobnych, to samochody marzeń niejednego fana motoryzacji. Są piękne, szybkie i wyjątkowe. Ale nie dla wszystkich. Jest pewien typ klienta, któremu nie pasuje to co mają inni — wtedy z pomocną dłonią wychodzą firmy zajmujące się tuningiem. A jak wiadomo Mansory to w tym świecie top topów.

Stworzono więc jedynego w swoim rodzaju drogowego Mercedesa — to limitowana wersja, która zostanie zbudowana tylko w jednym egzemplarzu! Tak naprawdę agresywny body kit oraz ogromne tylne skrzydło, przypominające to w modelu AMG GT3, zostały pokazane już podczas salonu samochodowego w Genewie. Tutaj jednak klient zażyczył sobie specjalnego wykończenia bordowym kolorem, 21-calowych obręczy kół w nowym wzorze oraz na nowo uszytego wnętrza.

Mansory, a jakże, zabrało się także za modyfikacje mechaniczne. Na pierwszy ogień poszedł 4-litrowy silnik V8 z dwiema turbosprężarkami — w końcu seryjna moc 510 KM nie jest wystarczająca. Dla niektórych klientów, rzecz jasna. Dlatego teraz ten egzemplarz generuje potężne 730 KM!

Dzięki temu przyspieszenie do setki zajmuje 0,4 sekundy mniej niż w modelu seryjnym — AMG by Mansory przyspiesza w czasie 3,4 sekundy. A to już absolutna ekstraklasa. Można także zlikwidować elektroniczną blokadę prędkości maksymalnej zaprogramowaną na 310 KM — wtedy samochód rozpędzi się do co najmniej 330 km/h.

Jeżeli jednak nie przepadacie za designem Mansory, możecie wybrać jedną z dwóch specjalnych odmian, które Mercedes-AMG pokaże niebawem. Prawdopodobnie na festiwalu prędkości w Goodwood i podczas salonu samochodowego w Paryżu zostanie pokazana mocniejsza odmiana „R”, a w najbliższych miesiącach także topowa wersja „Black Series”.

zobacz galerię

Zobacz także:
Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 68 757 PLN
Dostępne nadwozia: furgon-3, kombi van-5
SPRAWDŹ OFERTY

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij