Mapy TomTom w modelach Genesisa

TomTom (TOM2), specjalista w dziedzinie technologii geolokalizacji, ogłosił, że jej mapy i usługi traffic zostały wybrane przez globalną luksusową markę Genesis dla przyszłych modeli w Europie

Genesis materiały prasowe
Genesis

Genesis G80 i GV80, które pojawią się na europejskich drogach latem tego roku, będą pierwszymi w historii modelami Genesis wykorzystującymi mapy TomTom do obsługi wbudowanej nawigacji, inteligentnego tempomatu i innych zaawansowanych funkcji automatycznej jazdy.
Modele Genesis w Europie będą wykorzystywać udoskonalone informacje dostarczane przez TomTom ADAS Map do obsługi najnowocześniejszych funkcji zautomatyzowanej jazdy, takich jak inteligentny tempomat i Driving Assist II. Inteligentny tempomat Genesis z funkcją uczenia pomaga pojazdom poznać charakterystykę jazdy użytkownika. Highway Driving Assist II wspiera kierowcę w wielu sytuacjach, w tym pomaga mu poruszać się w zatłoczonych miejscach.
TomTom Advanced Driver Assistance Systems (ADAS) Map wspiera te zaawansowane funkcje poprzez dostarczanie wysokiej jakości informacji o nachyleniu drogi, pasach ruchu, zakrętach i ograniczeniach prędkości. Dane te pomagają modelom Genesis w dopasowaniu prędkości, jeśli zmieni się obowiązujące ograniczenie, a także umożliwiają automatyczne zwalnianie i bezpieczniejsze pokonywanie zjazdów na autostradach.

REKLAMA

Zamów e-wydanie magazynu "auto motor i sport" - teraz o 30% taniej!

Dołącz do nas na facebooku i bądź na bieżąco z motoryzacyjnymi newsami!

Zobacz także:

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA