[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
5.0

Maserati Lionela Messiego na sprzedaż

Gwiazda piłki nożnej jest od kilku miesięcy ambasadorem indyjskiego koncernu Tata Motors. Nie oczekujcie jednak, że na co dzień porusza się produktami tej marki. Nic bardziej mylnego.

Maserati GranTurismo MC Stradale Maserati GranTurismo MC Stradale

Kolekcja samochodów Lionela Messi składa się z najszybszych i najdroższych modeli na naszej planecie. Niektóre źródła podają, że całkowita wartość tych samochodów to ponad 280 mln dolarów.

Widocznie jakiś czas temu zabrakło miejsca w garażu lub samochód po prostu znudził się piłkarzowi FC Barcelony. Auto zostało sprzedane i trafiło w ręce pewnego niemieckiego handlarza, który twierdzi, że posiada odpowiednie dowody na to, że był to samochód Messiego.

REKLAMA

Maserati GranTurismo MC Stradale wyprodukowano w 2012 roku. Pod maską tej wersji pracuje silnik 4.7 V8 o mocy 450 KM. Sportowe coupe z Italii rozpędza się od 0 do 100 km/h w 4,5 sekundy. Prędkość maksymalna to ponad 300 km/h.

Przebieg Maserati wynosi zaledwie 46 tys. km. Auto wystawiono za 119 900 euro, co jest lekką przesadą, ponieważ podobne egzemplarze można już kupić za 90 tys. euro lub mniej. Wiadomo jednak, że postać poprzedniego właściciela podnosi prestiż tego matowego cacka.

Zobacz także:

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij