Polityka prywatności - poznaj szczegóły » [ X ]
PODZIEL SIĘOCEŃ

May, Hammond i Clarkson tworzą wspólne show z Kenem Blockiem

W RPA w Johannesburgu odbędzie się motoryzacyjne show z udziałem Hammonda, May'a i Clarksona. Podczas występu będzie im towarzyszył Ken Block w swoim aucie z Gymkhany.

May, Hammond i Clarkson Live

Jak widać, prezenterzy Top Gear po rozłamie nie są pozbawieni pracy. Utworzona firma Clarkson, Hammond and May Live! (poprzednio Top Gear Live) zajmuje się tworzeniem motoryzacyjnego show. Najnowsze wydarzenie będzie miało miejsce w RPA.

12 czerwca tego roku w Johannesburgu odbędzie się motoryzacyjne show z udziałem trzech byłych prezenterów Top Gear, a także znanego kierowcy wyścigowego Kena Blocka. Amerykanin zabierze ze sobą swoją najnowszą zabawkę z siódmej odsłony jego filmu Gymkhana. To Ford Mustang z 1965 roku z benzynowym silnikiem V8 o pojemności 6.7 litra o mocy 845 KM i 720 Nm.

Najtańsze bilety na show w Johannesburgu kosztują 395 Randów (ok. 120 zł). Bilety VIP to wydatek 900 zł. (clarksonhammondandmaylive.co.za)

Komentarze

 
 

Wypełnij to pole:

  • avatar
    zgłoś
    <p>Richard Hammond, James May i Jeremy Clarkson powracają w wielkim motoryzacyjnym show. Będzie towarzyszył im Ken Block.</p><br /><br /><a href="/wydarzenia/May-Hammond-i-Clarkson-tworza-wspolne-show-z-Kenem-Blockiem,19683,1">Zobacz artykuł</a>
    auto motor i sport, 2015-05-06 10:22:33
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij