[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

PODZIEL SIĘOCEŃ
3.8

Mazda CX-8 – SUV dla 7 osób

Mazda ogłosiła, że wprowadza na rynek nowy model topowego SUV-a. CX-8 ma trzy rzędy foteli i może pomieścić do 7 osób.

Mazda CX-8

Jeszcze w tym roku na japońskim rynku rozpocznie się sprzedaż nowej Mazdy CX-8. Podobnie jak modele CX-3, CX-5 i zaprezentowany niedawno w Chinach CX-4, również Mazda CX-8 została wystylizowana zgodnie z linią wzorniczą Kodo. Na pierwszych oficjalnych zdjęciach wnętrza widać, że auto ma trzy rządy siedzeń. W drugim rzędzie opcjonalnie mogą być montowane dwa lub trzy fotele.

Mazda CX-8

Mazda CX-8 ma 490 cm długości, 184 cm szerokości i 173 cm wysokości. Producent podaje, że rozstaw osi sięga 293 cm. Mazda CX-8 jest jednocześnie o 17 cm krótsza niż oferowany na rynku amerykańskim model CX-9 i o 37 cm dłuższa niż dobrze znana w naszym kraju Mazda CX-5. Pod maskę CX-8 ma trafić 175-konny turbodiesel o pojemności skokowej 2,2 l, który jest współpracuje z sześciobiegową przekładnią automatyczna. Mazda jeszcze nie zdecydowała czy model CX-8 będzie także dostępny w Europie

Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 63 900 PLN
Dostępne nadwozia: hatchback-5
SPRAWDŹ OFERTY

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij