Mazda CX-9 w polskich salonach!

Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 72 900 PLN
Dostępne nadwozia: hatchback-5
SPRAWDŹ OFERTY

Mazda CX-9 to duży SUV, większy od modelu CX-7, mierzący ponad pięć metrów długości, wyposażony w mocną benzynową jednostkę napędową o pojemności 3,7 litra i mocy 277 koni mechanicznych. Auto posiada napęd na cztery koła z systemem aktywnego rozdziału momentu obrotowego.

Niestety, mimo ogromnej mocy, osiągi Mazdy nie zachwycają. CX-9 przyspiesza do 100 km/h bowiem w czasie 10,1 sekundy i osiąga prędkość maksymalną 181 km/h. Za to jej wyposażenie seryjne jest bardzo bogate i obejmuje m.in. automatyczną klimatyzację, układy bezpieczeństwa czynnego takie, jak ABS, EBA, EBD, DSC/TCS oraz RSC, czyli układ stabilizacji przechyłu.

Ponadto, Mazda CX-9 ma na swoim pokładzie 6 poduszek powietrznych, system zdalnego dostępu bez kluczyka, tempomat, skórzaną tapicerkę, 20-calowe felgi aluminiowe, a nawet lakier metalizowany.

Przestronne wnętrze auta zapewnia komfortową podróż 6 pasażerom, bagażnik ma pojemności do nawet 1911 litrów, a w kabinie są liczne schowki i profesjonalny system nagłośnienia firmy BOSE.

Model CX-9 z roku produkcji 2008 można już zamawiać w autoryzowanych salonach Mazdy. Oferta obowiązuje do wyczerpania zapasów. Cena samochodu wynosi 140 800 brutto.

 

Zobacz także:
Zobacz również:
REKLAMA