REKLAMA

Mazda MX-30 z dopłatami rządowymi w programie „Zielony samochód”

Elektryczna Mazda MX-30 – oferowana w Polsce z Ekodopłatą Mazdy, spełnia kryteria rządowego programu „Zielony samochód”. Tym samym bogato wyposażona wersja KAI, po uwzględnieniu dopłat rządowych, dostępna jest w cenie 105 527 zł dla osób, których wnioski zostały pozytywnie rozpatrzone przez NFOŚiGW.

Mazda MX-30 materiały prasowe
Mazda MX-30

Z okazji debiutu elektrycznego MX-30 Mazda wprowadziła Ekodopłatę dla tego modelu w wysokości 18 750 zł. Wartość Ekodopłaty Mazdy skalkulowana została na poziomie maksymalnej kwoty dofinansowania rządowego, jaką przewidywał pilotażowy program „Zielony samochód” wprowadzony pod koniec czerwca. Ekodopłata Mazdy została doskonale przyjęta przez klientów zainteresowanych zakupem samochodu elektrycznego, gdyż przyznawana jest zarówno nabywcom indywidualnym, jak i przedsiębiorcom. Dzięki Ekodopłacie obejmującej samochody zamówione do końca października 2020 r., rekomendowana cena Mazdy MX-30 wynosi od 124 150 zł brutto za bogato wyposażoną wersję KAI.

Zamów e-wydanie magazynu "auto motor i sport" - teraz o 30% taniej!

To oznacza, że elektryczna Mazda MX-30 w podstawowej wersji KAI spełnia kryterium cenowe rządowego programu „Zielony samochód”, zatem dzięki naszej ofercie gama samochodów do zakupu w ramach rządowych dopłat poszerzyła się o kompaktowego SUV-a. Samochód po obu dofinansowaniach (18 750 zł Ekodopłaty Mazdy i kolejne 15% dopłaty rządowej) kosztuje 105 527 zł, co czyni go najbardziej atrakcyjną ofertą w segmencie. Dodatkową przewagą Mazdy jest pełna dostępność wersji wyposażenia, bo pomimo przejściowych kłopotów wywołanych pandemią, produkcja w zakładzie w Hiroszimie odbywa się zgodnie z planem i dostawy są realizowane bez zakłóceń.” – powiedział Łukasz Paździor, Dyrektor Zarządzający Mazda Motor Poland.

Dołącz do nas na facebooku i bądź na bieżąco z motoryzacyjnymi newsami!

Dodatkowo, elektryczna MX-30 z Ekodopłatą Mazdy jest dostępna w różnych formach atrakcyjnego finansowania Mazda Finance w postaci kredytu lub leasingu z wpłatą własną od 0 do 30%, w tym w leasingu SkyPremium Go już od 810 zł netto miesięcznie.

Zobacz także:

Przypomnijmy, że Mazda MX-30 ma akumulator litowo-jonowy o pojemności 35,5 kWh, zapewniający zasięg 265 km w cyklu miejskim (wg normy WLTP).

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA