[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

PODZIEL SIĘOCEŃ

Mazda MX-5 RF zadebiutuje w Europie

Najnowsza odmiana Mazdy MX-5, czyli wersja RF, wyglądem przypomina połączeniu samochodu typu targa i fastback. Znamy ją od kilku miesięcy ale dopiero niedługo będzie miała swój debiut na Starym Kontynencie - zobaczymy ją po raz pierwszy na festiwalu w Goodwood.

Mazda MX-5 RF

Samochód, oczywiście w momencie zamknięcia dachu, wygląda niemal identycznie jak normalna odmiana roadster. Wyróżnia ją jedynie twardy dach, zamiast materiałowego, który dodatkowo poprowadzono 5 mm niżej. Wersja RF będzie miała takie samo wyposażenie oraz identyczne silniki jak roadster.

Dach w modelu RF jest bardzo specyficzny. Podczas jego składania panele, które normalnie znajdują się nad głową kierowcy, oraz tylna szyba chowają się we wnęce za plecami kierowcy. Nieruchome pozostają jednak pałąki znajdujące się po bokach foteli, na które po złożeniu dachu nasuwa się pokrywa.

Kiedy debiut? Samochód poznaliśmy z początkiem roku, Mazda pokazała auto na salonie samochodowych w Nowym Jorku, ale dopiero teraz będzie możliwość zobaczenia auta na żywo w Europie. Oczywiście jeżeli mamy kupione bilety na coroczny festiwal prędkości w angielskim Goodwood, który będzie miał miejsce w dniach 23-26 czerwca tego roku.

Zobacz także:
Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 89 900 PLN
Dostępne nadwozia: cabrio-2
SPRAWDŹ OFERTY

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij