Mazda MX-5 Sport Recaro Limited Edition - nie tylko fotele

Zwykła Mazda MX-5 to za mało? Jeśli chcesz się czymś wyróżniać, powinieneś zainteresować się modelem z edycji specjalnej - Sport Recaro Limited Edition. Zobacz, co ją wyróżnia.

Mazda MX-5 Sport Recaro Limited Edition materiały prasowe
Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 138 900 PLN
Dostępne nadwozia: cabrio-2
SPRAWDŹ OFERTY

Mazdę MX-5 Sport Recaro Limited Edition oparto o topową wersję z silnikiem 2.0. Edycję specjalną ograniczono zaledwie do 600 sztuk. Wszystkie wyposażono w pakiet Brilliant Black Sports Aero, który zawiera dokładkę przedniego i tylnego zderzaka oraz progi. Wszystko pomalowano czarnym lakierem. Z innych nowości stylistycznych należy wymienić 17-calowe obręcze z wygrawerowanym logo MX-5.

REKLAMA

Jak wskazuje sama nazwa edycji specjalnej, kierowca oraz pasażer zasiadają w sportowych, obszytych skórą i alcantarą fotelach Recaro. Dla kontrastu, czarne "stołki" obszyto czerwoną nicią. Dodatkowo Mazda przewiduje grube, welurowe dywaniki, gałkę skrzyni biegów, deskę rozdzielczą i mieszek przy hamulcu ręcznym obszyte alcantarą.

Mazda MX-5 Sport Recaro Limited Edition ma wszystkie elementy z zakresu wyposażenia opcjonalnego, to jest m.in. reflektory LED, system audio Bose, nawigację z 3-letnim pakietem europejskich map, sportowe zawieszenie Bilsteina czy dyferencjał o ograniczonym poślizgu. Pod maską pracuje 2-litrowy, wolnossący motor o mocy 160 KM. Zamówienia na limitowaną "MX-5" można już składać.

Zobacz także:
REKLAMA