[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

PODZIEL SIĘOCEŃ
5.0

Mazda MX-5 - pojawi się wersja MPS

Prezentacji Mazdy MX-5 RF z twardym dachem towarzyszyły spekulacje na temat pojawienia się na rynku wersji z turbodoładowanym silnikiem. Tak jak wcześniejsze inne mocne Mazdy, także MX-5 otrzyma prawdopodobnie dopisek MPS w nazwie.

Mazda MX-5 RF

Na salonie samochodowym w Nowym Jorku zaprezentowano Mazdę MX-5 z twardym, zamykanym elektrycznie dachem. I chociaż było to zapowiadane od wielu miesięcy, japoński producent zaskoczył świat pokazując swoją wizję na samochód typu roadster-coupe. Dach składa się z trzech części, dwóch ruchomych i jednej stałej - rozwiązanie podobne do tego stosowanego w Porsche 911 Targa. I tak jak tam, tutaj też po otwarciu dachu otrzymujemy samochód typu targa, nie prawdziwego roadstera. Czyni to z tej wersji nadwoziowej całkowicie nowy samochód.

Jakby tego było mało, oliwy do ognia dolał pracownik Mazdy, który w rozmowie z mediami podał, że jest szansa aby w przyszłości pojawiła się także wersja MPS obu odmian nadwozia MX-5. Symbolem MPS oznaczane są najmocniejsze modele Mazdy. W MX-5 możemy spodziewać się silnika z turbodoładowaniem o mocy 180-200 KM.

Na razie jednak do wyboru pozostają dwie jednostki napędowe: 1.5 (131 KM) oraz 2.0 (160 KM).

Zobacz także:
Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 89 900 PLN
Dostępne nadwozia: cabrio-2
SPRAWDŹ OFERTY

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij