Mazda3 Sedan debiutuje w Los Angeles

Mazda3 sedan
Mazda3 sedan
Aktualne ceny nowych samochodów:
 
JUŻ OD 102 900 PLN
Dostępne nadwozia: hatchback-5, sedan-4
SPRAWDŹ OFERTY

Każdy element nowej Mazdy3 powstał z myślą o zapewnieniu większej radości z jazdy, sportowych osiągów, jak największej oszczędności paliwa i wyciszenia wnętrza. Rozwiązania sprzyjające ochronie środowiska naturalnego i bezpieczeństwu, opracowane w oparciu o długoterminową wizję Mazdy "Zrównoważonego Zoom-Zoom", mają na celu dopełnić wrażenia z jazdy.

Wystarczy dodać do tego pełen wyrazu przód i elementy dynamicznego designu Mazdy, a okaże się, że nowa Mazda3 jest wszystkim, czego może oczekiwać kierowca w samochodzie kompaktowym, oferującym sportowe osiągi.

Całkowicie nowa wersja najpopularniejszego, sportowego modelu Mazdy wykorzystuje doświadczenie marki oraz rodowód aktualnej wersji Mazdy3. Od premiery w 2003 roku nabywców znalazło już około 1,8 miliona egzemplarzy tego modelu w ponad 100 krajach. Mazda3 zdobyła dotychczas ponad 90 nagród motoryzacyjnych na całym świecie i stanowi niemal jedną trzecią wszystkich corocznie sprzedawanych modeli Mazdy.

Po debiucie sedana w specyfikacji północnoamerykańskiej, z silnikami benzynowymi o pojemności 2.0 i 2.5 litra, niedługo ujrzymy Mazdę3 w wersji pięciodrzwiowej.

Źródło: Moto Target

 

Zobacz także:
Zobacz również:
REKLAMA