McKlein Rally Calendar 2017 - oficjalny kalendarz WRC

Najsłynniejsza agencja fotografii rajdowej przedstawiła swój najnowszy kalendarz - The Wider View to oficjalny kalendarz WRC 2017.

Kalendarz 2017
Kalendarz 2017

Jak co roku agencja McKlein wydaje limitowaną edycję kalendarzy ze zdjęciami zrobionymi w ciągu całego sezonu rajdowych samochodowych mistrzostw świata. Kalendarz Wider View wydawany jest na grubym kartonie, jest bardzo szeroki, a w każdym miesiącu mamy do wyboru dwie panoramiczne fotografie. Daje to łącznie 24 najlepsze fotografie rajdowe z sezonu 2016!

W najnowszym wydaniu nie mogło zabraknąć zdjęcia Roberta Kubicy przemierzającego zimowe odcinki specjalne Rajdu Monte Carlo, Jarri-Matti Latvali frunącego nad meksykańskimi kaktusami, Thierrego Neuvilla sunącego bokiem po fińskich szutrach i Sebastiena Ogiera taplającego swoje Polo WRC w walijskim błocie.

Ale końcówka roku 2016 to także czas dwóch premier kalendarzy McKlein - w sprzedaży pojawił się także kalendarz ze zdjęciami najwspanialszych samochodów wyczynowych w historii (Motorsport Classic 2017) oraz kalendarz ze zdjęciami samochodów rajdowej Grupy B. Śledźcie nasz profil na facebooku, niedługo ogłosimy konkurs, w którym do wygrania będą egzemplarze najnowszy kalendarzy ze zdjęciami agencji McKlein!

Kalendarze można kupić na stronie www.topracingshop.pl.

REKLAMA

zobacz galerię

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA