[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ
5.0

McLaren 570S Spider na walentynki

O takim prezencie marzy chyba każdy miłośnik motoryzacji, bez względu na płeć. Przedstawiamy czerwonego McLarena 570S Spider, który został zamówiony jako prezent na walentynki.

McLaren 570S Spider McLaren 570S Spider

Pewien zamożny romantyk postanowił sprezentować swojej walentynce niecodzienny prezent z okazji dnia świętego Walentego. Jest nim McLaren 570S Spider. Oczywiście w czerwonym jak serce kolorze Vermillion Red, pochodzącym z fabrycznej palety barw Elite, dostępnych dla McLarena.

Czerwień jest tu w ogóle dominująca. Pomijając czerwoną różę, leżącą na fotelu pasażera, czerwone są oczywiście zaciski hamulców. Ale to akurat żadne zaskoczenie.

REKLAMA

REKLAMA

McLaren 570S Spider McLaren 570S Spider

Spoglądając do kabiny, nie możemy nie zauważyć czerwonej tapicerki Apex Red, połączonej z elegancką czernią skóry Jet Black Nappa. Czerwona jest dolna część deski rozdzielczej, dolna, spłaszczona część wieńca kierownicy, a także materiał na fotelach, a nawet pasy bezpieczeństwa Indian Red.

Ale i to nie koniec. Zamawiający skorzystał z możliwości personalizacji i wybrał do tego wszystkiego specjalne opony Pirelli P Zero z serii "Color Edition", odznaczające się czerwonym paskiem biegnącym z boku.

REKLAMA

McLaren 570S Spider McLaren 570S Spider

Na zewnątrz, fragmenty drzwi, przedni splitter, tylny zderzak i spoiler zostały z kolei wykończone włóknem węglowym, które pięknie komponuje się z dominującą w samochodzie czerwienią.

REKLAMA

REKLAMA

McLaren 570S Spider McLaren 570S Spider

Do napędu McLarena 570S Spider służy potężny, podwójnie doładowany silnik V8 o pojemności 3,8 litra, który pozwala rozpędzić rasowy kabriolet od 0 do 100 km/h w czasie zaledwie 3,2 sekundy.

REKLAMA

McLaren 570S Spider McLaren 570S Spider

Rozpędzanie może trwać dalej, a 200 km/h pojawia się na liczniku już 9,6 sekundy po starcie. Maksymalna prędkość z zamkniętym dachem sięga pokaźnych 328 km/h, podczas gdy bez dachu nad głową pędzić można aż 315 km/h.

To jak, chcielibyście taki prezent na walentynki?

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ

REKLAMA

REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij