McLaren 675 LT wyprzedany

Powstało ich 500 i choćbyś bardzo się starał, nowego egzemplarza już nie dostaniesz. McLareny 675 LT rozeszły się w kilka miesięcy po debiucie. 

Niecałe 5 miesięcy wystarczyło McLarenowi na znalezienie 500 klientów chętnych na zakup ich najnowszego dziecka maksymalnie skupionego na torze - 675 LT. Jeśli więc zbieraliście fundusze na wymarzonego McLarena, by poszaleć nim na torze, musicie zacząć szukać używanych egzemplarzy. Ubiegło was 500 dzianych miłośników motoryzacji

REKLAMA

Wszystkie szczegółowe dane dotyczące modelu poznaliśmy jeszcze przed jego publiczną prezentacją. Pokrótce? Masa obniżona o wagę przeciętnego Amerykanina (100 kg) do 1230 kg, w połowie przekonstruowane 3,8-litrowe V8 o mocy 675 KM, spartańskie wnętrze, dużo lekkiego karbonu i osiągi godne hipersamochodów. Lekkość i moc – przepis według, którego zbudowano McLarena 675 LT.

Auto odbyło swoją premierę na tegorocznym salonie samochodowym w Genewie. Naturalnie nie mogło nas tam zabraknąć i prosto z wystawowych hal przywieźliśmy zdjęcia McLarena 675 LT, który cieszył odwiedzających stanowisko brytyjskiego producenta. 

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ
REKLAMA