[ X ]

Drogi Użytkowniku,

W związku z tym, że począwszy od dnia 25.05.2018 r. na terenie Polski obowiązują nowe przepisy regulujące kwestie ochrony Państwa danych osobowych, Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), (dalej zwane RODO), Motor-Presse Polska sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu (53-238) przy ul. Ostrowskiego 7, wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia – Fabrycznej we Wrocławiu, VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod nr KRS: 0000151026, NIP: 8990026326, REGON: 930327847 o kapitale zakładowym w wysokości 2.860.000,00 złotych zachęcamy do zapoznania się ze zaktualizowaną treścią "Polityki prywatności" naszych Serwisów. Znajdują się w niej szczegółowe informacje na temat zasad przetwarzania danych osobowych na naszych stronach internetowych.

Kontynuując korzystanie z naszej strony internetowej (również poprzez zamknięcie tego komunikatu) z wykorzystaniem domyślnych ustawień przeglądarki internetowej w zakresie prywatności, wyrażasz zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Motor-Presse Polska Sp. z o. o oraz naszych Zaufanych Partnerów do celów marketingowych, w szczególności na potrzeby wyświetlania reklam dopasowanych do Twoich zainteresowań i preferencji. Pamiętaj, że wyrażenie zgody jest dobrowolne. Możesz też odmówić zgody lub ograniczyć jej zakres zmieniając ustawienia plików cookies w przeglądarce.

Kontynuuj przeglądanie

REKLAMA
REKLAMA
PODZIEL SIĘOCEŃ

McLaren 720S od Carlex Design

Specjaliści z polskiej firmy Carlex Design znów zwrócili na siebie uwagę zagranicznych mediów motoryzacyjnych. Tym razem przeróbkom uległ McLaren 720S.

McLaren 720S Carlex Design McLaren 720S Carlex Design

- Symbol przekraczania granic, arcydzieło zaawansowanej technologii ubranej w zapierające dech w piersiach nadwozie - taki właśnie jest McLaren 720S. Ten wyjątkowy samochód otrzymał od nas właśnie nowe wnętrze i stylizację zewnętrzną. Praca nad pojazdem była dla nas ekscytująca od początku do końca - pisze o projekcie oficjalna strona Carlex Design Europe.

Trzeba przyznać, że fachowcy z Carlex Design przeszli samych siebie, bo samochód z zewnątrz wygląda niesamowicie agresywnie, ale przy tym przeróbki nie są przesadzone.

REKLAMA

REKLAMA

McLaren 720S Carlex Design McLaren 720S Carlex Design

Z kolei dość osobliwie wygląda kabina, utrzymana w fioletowym kolorze. Skóra w tym odcieniu znajduje się dosłownie wszędzie - włącznie z kierownicą, fotelami, boczkami drzwi, deską rozdzielczą i podsufitką. Fiolet przełamują nieliczne białe i czarne wstawki oraz gęste przeszycia foteli, tworzące hipnotyzujący wzór.

Jednego nie można za to odmówić temu McLarenowi. Drugiego takiego nie znajdziecie nigdzie indziej, a o to przecież w tuningu chodzi.

REKLAMA

McLaren 720S Carlex Design McLaren 720S Carlex Design

Wracając do nadwozia, mamy tu efektowne grafiki w kształcie skrzydeł, pasujące idealnie do unoszących się ku górze "skrzydlatych" drzwi modelu 720S.

Zmianom nie uległo natomiast to, co w tym samochodzie budzi prawdziwy dreszcz emocji. Mowa o rasowo brzmiącym silniku V8 twin turbo, który generuje 720 koni mechanicznych mocy i pokaźny moment obrotowy na poziomie 770 niutonometrów. Sprint od 0 do 100 km/h trwa w tym samochodzie niespełna trzy sekundy, a dokładnie 2,9 s.

Cena tak przerobionego McLarena 720S nie została ujawniona.

Komentarze

 
DODAJ KOMENTARZ

REKLAMA

REKLAMA
ZOBACZ RÓWNIEŻ Zamknij